Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przyczepy do przewożenia kajaków
#1
Dajcie znać, kto w Polsce obecnie zajmuje się robieniem przyczep do przewożenia kajaków. Jak jesteście z tematem na bieżąco i możecie jakiegoś wykonawcę podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda, u kogo takie przyczepy da się zamówić, najlepiej z jakąś opcją, żeby też wiosła przewozić na przyczepie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Do kajaków trzeba mieć odpowiednio przygotowaną przyczepę, która będzie miała opcje modyfikacji, miejsce na wiosło więc to specyfika, która musi być brana pod uwagę. W branży działa także KMPolska i oferuje swoje przyczepy. Więcej o nich jest na stronie https://przyczepy.kmpolska.pl/kajakowe
Odpowiedz
#3
Szukałem ostatnio firmy, która mogłaby dostarczyć mi niezawodną przyczepę samochodową i natrafiłem na stronę https://dedlo.pl/ . Ich profesjonalne podejście do klienta i szeroka gama produktów zdecydowanie przekonały mnie do skorzystania z ich usług.
Odpowiedz
#4
Wydaje mi się, że to chyba całkiem spora inwestycja, ale jednak trzeba z niej skorzystać, jeśli posiadamy wypożyczalnię lub więcej kajaków i chcemy je przewieźć. Można zainteresować się ofertą u dobrego dystrybutora. Ja natomiast wiem, że można kupić dobrej jakości kajaki i cały sprzęt. Dużym zainteresowaniem cieszy się strona https://gokajak.com/ , dlatego warto sprawdzić, jeśli brakuje Wam jakiś produktów, sprzętu, czy akcesoriów do pływania kajakiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama