Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Jak uruchomić punkt mediacyjny przy kancelarii?
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 155
Liczba wątków: 80
Dołączył: 09.10.2025
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Czy jest tu może jakiś radca prawny, który otworzył własny punkt mediacyjny z wyłącznością na dany teren przez wyspecjalizowany program partnerski? Słyszałem, że coś takiego jest możliwe, ale wolałbym się upewnić i może poznać szczegóły, jak coś takiego wygląda.
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 68
Liczba wątków: 27
Dołączył: 20.01.2026
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Dużo klientów kancelarii prawnych zaczyna preferować mediacje nad konfliktem sądowym, bo jednak mediatorzy często wykazują się znacznie większą empatią, a mają też dodatkową wiedzę, właśnie prawną, biznesową, specyficzne know how.
apok_fc661c6cec64
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 491
Liczba wątków: 11
Dołączył: 13.06.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Uzupełniamy zakładowe zaplecze pod kątem ewentualnych wycieków i trafiłam między innymi na https://sklep.greenservice.pl/pl/207-sorbenty. Temat zabezpieczenia stanowisk pracy jest u nas kluczowy, dlatego wolę kupować materiały od sprawdzonego dostawcy. Zamawiał ktoś z Was ten asortyment z podanej strony do swojego biznesu? Dajcie znać, jak oceniacie ich chłonność i ogólną wydajność przy codziennych pracach!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 153
Liczba wątków: 82
Dołączył: 30.10.2025
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Jak nie chcesz budować marki mediacyjnej całkowicie od zera, tylko wdrożyć zwyczajnie do działalności adwokackiej to zastanów się nad partnerstwem z Mediator Cafe, bo właśnie mają gotowy program rozwoju mediacji dla prawników. Zobacz – https://mediatorcafe.pl/program-partnerski/ .
apok_0e65b560d1a3
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości