14.05.2026, 17:01
Posiadam orzeczenie i micro dużo pomaga ? a ty posiadasz ?
|
Posiadam orzeczenie o niepełnosprawność
|
|
14.05.2026, 17:01
Posiadam orzeczenie i micro dużo pomaga ? a ty posiadasz ?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
11 godzin(y) temu
Nie posiadam ale chętnie się dowiem w czym pomaga?
11 godzin(y) temu
Osoby z niepełnosprawnościami w Polsce mogą korzystać z takich dodatków jak:
zasiłek pielęgnacyjny; dodatek pielęgnacyjny; świadczenie pielęgnacyjne; świadczenie wspierające. |
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|