Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekuperacja
#1
Jakie macie zdanie o rekuperacji? 

Warto jest montować czy nie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oczywiście, że rekuperator, najlepiej z obrotowym wymiennikiem z odzyskiem wilgoci. Zimą komfort nieporównywalny. Mogę polecić kontakt z nimi https://ultrawent.pl/ Powinni pomóc z montażem i dobrać odpowiednie urządzenie.
Odpowiedz
#3
Zdecydowanie tak. Rekuperacja to coś co warto mieć w domu, jak chce się mieć świeże powietrze, ale nie tracić ciepła przy tym. Nie trzeba otwierać okien, a powietrze w domu i tak będzie wymieniane. Co ważne, nie traci się przy tym ciepła, więc rachunki za ogrzewanie mogą być mniejsze. Fajna opcja, jak zależy Wam na komforcie. W Krakowie oni https://sun-times.pl/rekuperatory/ specjalizują się w rekuperacji. Jeśli jesteście z tych stron to warto zapoznać się z ich ofertą.
Odpowiedz
#4
Zgadzam się, rekuperacja zresztą tak samo jak wentylacja, pompa ciepła czy panele słoneczne to już standard w obecnych czasach. Ludzie chcą mieszkać w jak najbardziej komfortowych warunkach a jednocześnie nie chcą przepłacać na rachunkach za energię - stąd ta decyzja Uśmiech a jeśli chodzi o konkretną firmę to od siebie polecam produkty marki Stiebel Eltron Uśmiech
Odpowiedz
#5
Potrzebujecie przy budowie domu i przy konkretnych instalacjach takich elementów, jak kształtki pcv ? W wielu przypadkach używane są one w kanałach wentylacyjnych. W każdej chwili możecie je zamówić, jeśli taki element będzie potrzebny do Waszej wentylacji lub jeśli rozważacie jakieś wymiany.
Odpowiedz
#6
Z jakiej formy ogrzewania korzystacie w Waszych domach?

odzież damska XXL
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(24.03.2025, 09:02)amron napisał(a): Jakie macie zdanie o rekuperacji? 

Warto jest montować czy nie?
Rekuperacja to świetne rozwiązanie, zwłaszcza w nowoczesnych, dobrze izolowanych domach. Montaż rekuperatora do domu pozwala nie tylko na skuteczną wymianę powietrza bez strat ciepła, ale też poprawia komfort oddychania – szczególnie dla alergików. Sam w tamtym roku się zdecydowałem i widzę różnicę w jakości powietrza i rachunkach za ogrzewanie.
Odpowiedz
#8
Ogrzewanie domu staje się coraz większym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli chce się postawić na rozwiązania ekologiczne i ekonomiczne. Zainteresowała mnie możliwość instalacji pompy ciepła. Wpisując w wyszukiwarkę pompy ciepła Kielce, natknąłem się na stronę Eko Energia Polska https://www.ekoenergiapolska.pl/. Czy ktoś może korzystał z ich usług? Jak wygląda dobór odpowiedniego urządzenia i czy firma pomaga w załatwianiu wszystkich formalności?
Odpowiedz
#9
W przedsiębiorstwie, gdzie dużo się spawa czy obrabia, odpowiednia wentylacja i odkurzanie to podstawa. Zdecydowaliśmy się na instalacje z https://xxx i bardzo dobrze się to sprawdza, mniej pyłów w powietrzu, lepsze warunki pracy i mniej przestojów związanych z konserwacją sprzętu.
nela napisał 15.02.2026, 18:39:
Proszę nie linkować w tym dziale
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama