Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
krzewy do ogrodu
|
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 12
Liczba wątków: 12
Dołączył: 13.08.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Cześć. Moja mama ostatnio wspominała, że chce zakupić nowe rośliny do ogródka. Szukałam krzewy lublin i na stronie https://www.szkolka-sniezek.pl/centrum-ogrodnicze znalazłam dużo gatunków, które pasowałyby do jej ogrodu. Czy ktoś może polecić ten sklep?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 392
Liczba wątków: 0
Dołączył: 04.12.2020
Reputacja:
0
Płeć: Mężczyzna
Mnie dodatkowo podobają się domki na narzędzia ogrodowe. Przy krzewach zawsze jest trochę pracy, a tutaj można schować wszystkie narzędzia w jednym miejscu, które dodatkowo jest ozdobą ogrodu.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,219
Liczba wątków: 9
Dołączył: 04.05.2019
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Jakiś czas temu, przez zupełny przypadek wpadłam na sklep internetowy, który posiada w swojej ofercie cebulki, bulwy oraz kłącza. Znajdziecie go pod tym adresem: https://cebulki-kwiatowe.pl/krzewy-owocowe . To, co wyróżnia ichniejszą ofertę, to szeroki wybór z gamy produktowej, a także bardzo dobre, niskie ceny. Jak najbardziej polecam.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 1,847
Liczba wątków: 33
Dołączył: 28.10.2018
Reputacja:
0
Płeć: Nie wybrano
Ja lubię jak są i krzewy i rośliny w ogrodzie  ogólnie to warto wiedzieć, że wiele dobrze jest wysiewać jesienią - https://www.sklepdaglezja.pl/blog/nasion...ienia.html nie wiem czy wiedzieliście
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 368
Liczba wątków: 9
Dołączył: 23.09.2018
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Teraz dobrze zaopatrzonych sklepów to nie brakuje, tak samo jak pięknych roślin i krzewów. U mnie też pomysł z gazonami ogrodowymi od Jońca się sprawdził. Można w nich uprawiać różne rośliny, zestawiać ze sobą nawet w ciekawe kompozycje. Takie typowe donice nie są mi już potrzebne.
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,121
Liczba wątków: 108
Dołączył: 01.08.2019
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Witam,co sądzicie o bukszpanie? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat http://sklepogrodniczy.online/pl/c/Cma-bukszpanowa/952 Czy uwazacie,ze to dobry pomysl i wyglada efektownie?
Grupa: Reklamowiec
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 1
Dołączył: 20.09.2018
Reputacja: 0
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!
Grupa: Bywalec
Liczba postów: 3,117
Liczba wątków: 40
Dołączył: 22.03.2019
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
ja ostatnio do swojego ogrodu kupowałam donice ze strony https://home-you.com/pl/salon/tekstylia-stolowe/obrusy można tam znaleźć parę fajnych modeli, jest w czym wybierać
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: 13.10.2021
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
13.10.2021, 19:55
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2021, 20:18 przez zuzanna.rak.)
Nie wiem co dla Was znaczy ogród? Dla mnie to jest miejsce relaksu, zapomnienia, gdzie wszystkie troski znikają w mgnieniu oka.
Mam swoje wyobrażenie o drzewach jabłoni, gałęzi uginających się pod ciężarem zdrowych owoców. Ale ogród to także krzewy z malinami, porzeczkami i całą otaczającą roślinnością, którą z pewnością znajdziecie w https://sadowniczeabc.pl/
Grupa: Użytkownik
Liczba postów: 158
Liczba wątków: 7
Dołączył: 27.09.2024
Reputacja:
0
Płeć: Kobieta
Odkąd stosuję Florovit do borówek z https://sklepinco.pl/marka/florovit/ moje krzewy zmieniły się nie do poznania. Liście zielone, owoce zdrowe i soczyste. Super, że produkty są dopasowane do konkretnej rośliny i działają kompleksowo. Fajnie, że można dbać o ogród bez chemii i stresu, że coś zaszkodzi dzieciom czy zwierzakom.
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: