07.01.2019, 10:26
Jako juz wiekowy uczestnik tego forum mam zapytanie - jak odbieracie bluesa?
|
blues
|
|
07.01.2019, 10:26
Jako juz wiekowy uczestnik tego forum mam zapytanie - jak odbieracie bluesa?
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
25.04.2019, 21:57
24.05.2019, 15:27
Ja też bardzo lubię! Jak myślę blues pojawiają mi się przed oczami wizje pól bawełny i czarnoskórej społeczności śpiewającej podczas pracy. Niestety mało wiem o artystach tworzących bluesa. Ale pamiętam, że podobał mi się film Cadillac Records, którego temat to właśnie blues
12.10.2019, 16:30
Polecam wejść na tego bloga, w którym dowiesz sie więcej o tej sprawie
https://flatmejt.pl
19.07.2021, 15:10
Jak dla mnie nr 1 to Big Mama Thornton. Nie każdy wie, że późniejszy wielki przebój Presleya "Hound dog" to właśnie ona wykonywała wcześniej tylko na bluesowo
Ta reklama nie jest widoczna dla użytkowników Premium oraz Wspierający, VIP, Sponsor, Inwestor .
Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i... Dołącz do grona Użytkowników!
Czasem lubię sobie posłuchać kliku kawałków z tego gatunku.
___________________________________ https://mechatronika.tech/
17.03.2025, 03:03
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|