| Statystyki |
» Użytkownicy: 8,343
» Najnowszy użytkownik: 1920psycho
» Wątków na forum: 30,085
» Postów na forum: 145,606
Pełne statystyki
|
| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 292 użytkowników online. » 2 Użytkownik(ów) | 283 Gość(i) AhrefsBot, Applebot, Bing, Google, Petalbot, SemrushBot, webzio, HebDzik
|
|
|
| Medycyna estetyczna |
|
Napisane przez: strits - 05.10.2018, 19:03 - Forum: Świat Kobiet
- Odpowiedzi (153)
|
 |
Hej! Korzystacie czasami z zabiegów medycyny estetycznej w takich studiach urody https://filine.pl/ ? Ja jestem bardzo zainteresowana mezoterapią. Nigdy nie miałam okazji na niej być, może byście mi dziewczyny powiedziały tak od kuchni jak to wygląda?
|
|
|
| Akademiki |
|
Napisane przez: student007 - 04.10.2018, 14:59 - Forum: Budownictwo i nieruchomości
- Odpowiedzi (11)
|
 |
Zaczynając studia lepiej wybrać akademik czy prywatną stancję? Jeśli akademik to prywatny czy publiczny? Przeglądałem oferty na hasło akademik Kraków, ale sam nie wiem, co byłoby najlepszą opcją. Jak myślicie?
|
|
|
| Akademik Kraków |
|
Napisane przez: student007 - 04.10.2018, 14:55 - Forum: Studia
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Witajcie, krakowscy studenci! Czy ktoś z was mógłby mi polecić dobry akademik Kraków? Wolałbym raczej opcje prywatne. Wiem, że rok akademicki się już zaczął, ale potrzebna mi ta wiedza.
|
|
|
| Samochód nowy czy używany? |
|
Napisane przez: Filenisss - 04.10.2018, 09:04 - Forum: Samochody
- Odpowiedzi (135)
|
 |
Jaki zakup samochodu preferujecie? Mam dosyć sporą kwotę zaoszczędzoną i nie wiem czy kupić biedniejszą wersję samochodu ale prosto z taśmy, czy też postawić na jakiś kilkuletnie, wypasione auto? Mam na oku już parę opcji w salonie http://www.ursyncar.pl ale nie wiem na co ostatecznie się zdecydować. Jaki jest wasz typ?
|
|
|
| Projekt domu |
|
Napisane przez: kongo - 03.10.2018, 15:12 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (24)
|
 |
Niedługo zaczynam budowę domu. Kupiliśmy już z mężem działkę a teraz potrzebne są nam dobre projekty tanich domów. Czy wiecie gdzie najlepiej ich szukać? Raczej nie chciałabym robić projektu na zamówienie bo nie widzę w tym sensu.
|
|
|
| Inwestowanie |
|
Napisane przez: mczay - 03.10.2018, 11:01 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (16)
|
 |
Moje inwestowanie na początek na razie nie jest imponujące, ale powoli wdrażam się w temat i powoli sprawdzam, co będzie dla mnie najodpowiedniejsze. Wydaje mi się, że wszystkie metody powoli zaczynam rozumieć. Teraz czytam sobie o jednej z najlepszy form, czyli o https://paniala.pl/wiedza/venture-capital/
|
|
|
|