Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,343
» Najnowszy użytkownik: 1920psycho
» Wątków na forum: 30,085
» Postów na forum: 145,606

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 292 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 283 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Bing, Google, Petalbot, SemrushBot, webzio, HebDzik

Ostatnie wątki
Tedd Joselson, Ittai Shap...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
20 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Marketing
Forum: HydePark
Ostatni post: malkontentis
46 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 43
» Wyświetleń: 1,916
Wykończenie domu
Forum: HydePark
Ostatni post: malkontentis
47 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 137
Imprezy okolicznościowe
Forum: HydePark
Ostatni post: malkontentis
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 225
Schubert Ensemble - Schum...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 8
Sviatoslav Richter, Oleg ...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 9
Gustavo Dudamel - Prokof...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
Evgeni Svetlanov - Rachma...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 13
Ratas del Viejo Mundo - B...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 14
Edward Wickham - Obrecht:...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 12

 
  Medycyna estetyczna
Napisane przez: strits - 05.10.2018, 19:03 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (153)

Hej! Korzystacie czasami z zabiegów medycyny estetycznej w takich studiach urody https://filine.pl/ ? Ja jestem bardzo zainteresowana mezoterapią. Nigdy nie miałam okazji na niej być, może byście mi dziewczyny powiedziały tak od kuchni jak to wygląda?

Wydrukuj tę wiadomość

Thumbs Up Nie codzienne hobby
Napisane przez: matiko - 05.10.2018, 14:07 - Forum: Hobby - Odpowiedzi (274)

Moje hobby jest dość nietuzinkowe. Moim celem w życiu jest ukończenie jak największej liczby kursów możliwych do wykonania. Ostatnio wziąłem się za kurs pilotażu i uważam że jest to bowiem jeden z najlepszych jakich można się podjąć. Polecam wam również zajrzeć na podaną stronę. Bo w końcu kto wie? Być może wam też się to spodoba.

http://kursnapilota.pl/

Jeśli podoba wam się moje hobby to zachęcam do zostawienia  Serce w komentarzach.

Wydrukuj tę wiadomość

  Jak sobie poradzić z przeprowadzką w mieście ?
Napisane przez: TobiaszR - 05.10.2018, 10:46 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (47)

Nie każdy ma jakiś większy samochód w którym mógłby zabrać większość swoich rzeczy, nie mówiąc już o meblach.
Na szczęście istnieją firmy, które oferują przewóz mebli kraków.
Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć Wam, że tańszego przewozu mebli nie znalazłem, a z tego jestem bardzo zadowolony. Nie musisz nawet nic wynosić. Ekipa przyjdzie do twojego mieszkania, wszystko sami zniosą, przewiozą bezpiecznie i wniosą na nowe mieszkanie.
Jest to ogromne ułatwienie  Wstydniś

Wydrukuj tę wiadomość

  Akademiki
Napisane przez: student007 - 04.10.2018, 14:59 - Forum: Budownictwo i nieruchomości - Odpowiedzi (11)

Zaczynając studia lepiej wybrać akademik czy prywatną stancję? Jeśli akademik to prywatny czy publiczny? Przeglądałem oferty na hasło akademik Kraków, ale sam nie wiem, co byłoby najlepszą opcją. Jak myślicie?

Wydrukuj tę wiadomość

  Akademik Kraków
Napisane przez: student007 - 04.10.2018, 14:55 - Forum: Studia - Odpowiedzi (2)

Witajcie, krakowscy studenci! Czy ktoś z was mógłby mi polecić dobry akademik Kraków? Wolałbym raczej opcje prywatne. Wiem, że rok akademicki się już zaczął, ale potrzebna mi ta wiedza.

Wydrukuj tę wiadomość

  Czym jest RODO i jak sobie z nim radzić!
Napisane przez: TobiaszR - 04.10.2018, 13:40 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (18)

Pewnie nie jeden z Was zastanawiał się czym jest to sławne RODO ?
Jest to nowy system ochrony danych osobowych, który ma zapewnić nam większe bezpieczeństwo. 
Duża ilość firm decyduje się na profesjonalną pomoc w zakresie wdrażanie rodo łódź, ponieważ wystarczy się skontaktować telefonicznie, aby uzyskać stosowne informacje.
A co wy wiecie o systemie RODO ? Zachęcam do dyskusji ! Wink

Wydrukuj tę wiadomość

  Samochód nowy czy używany?
Napisane przez: Filenisss - 04.10.2018, 09:04 - Forum: Samochody - Odpowiedzi (135)

Jaki zakup samochodu preferujecie? Mam dosyć sporą kwotę zaoszczędzoną i nie wiem czy kupić biedniejszą wersję samochodu ale prosto z taśmy, czy też postawić na jakiś kilkuletnie, wypasione auto? Mam na oku już parę opcji w salonie http://www.ursyncar.pl ale nie wiem na co ostatecznie się zdecydować. Jaki jest wasz typ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Projekt domu
Napisane przez: kongo - 03.10.2018, 15:12 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (24)

Niedługo zaczynam budowę domu. Kupiliśmy już z mężem działkę a teraz potrzebne są nam dobre projekty tanich domów. Czy wiecie gdzie najlepiej ich szukać? Raczej nie chciałabym robić projektu na zamówienie bo nie widzę w tym sensu.

Wydrukuj tę wiadomość

  Jak szybko i wygodnie pokonać trasę Warszawa - Wrocław?
Napisane przez: fanka - 03.10.2018, 14:31 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (4)

Zastanawiam się co wybrać, czy może dość kosztowny samolot czy męczącą jazdę samochodem a może pociąg?

Wydrukuj tę wiadomość

  Inwestowanie
Napisane przez: mczay - 03.10.2018, 11:01 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (16)

Moje inwestowanie na początek na razie nie jest imponujące, ale powoli wdrażam się w temat i powoli sprawdzam, co będzie dla mnie najodpowiedniejsze. Wydaje mi się, że wszystkie metody powoli zaczynam rozumieć. Teraz czytam sobie o jednej z najlepszy form, czyli o https://paniala.pl/wiedza/venture-capital/

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama