Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,102
» Postów na forum: 145,625

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 464 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 457 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Bing, Google, SemrushBot, Driverr301181, mczay

Ostatnie wątki
Dobrej jakości mięso
Forum: Kulinarnia
Ostatni post: felix0002
16 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
koperty niestandardowe
Forum: HydePark
Ostatni post: Jacek67
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 382
Fisherman - Metamorphosis...
Forum: Elektroniczna
Ostatni post: Japiszon
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Ratas del Viejo Mundo - B...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Mikhail Pletnev - Grieg: ...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Iain Sutherland - Blue Ta...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Andris Nelsons - Shostako...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 6
Evgeni Svetlanov - Borodi...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Ratas del Viejo Mundo - P...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Leeann Atherton - Good Go...
Forum: Soul, Jazz, Blues, Funky
Ostatni post: Japiszon
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4

 
  Jaką bielizne nosicie zazwyczaj w sypialni? :)
Napisane przez: schabowa - 16.10.2018, 11:26 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (43)

Jaką bielizne nosicie zazwyczaj w sypialni? Uśmiech

Wydrukuj tę wiadomość

  Jak się wyciszacie po pracy ?
Napisane przez: TobiaszR - 16.10.2018, 09:51 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (2)

Ja nawet z myślą o samej drodze do pracy, która często wykańczała, przez dźwięk silnika zamówiłem nowy tłumik. Co ciekawe wyciszające tłumiki hałasu są coraz częściej stosowane, bo ludzie chcą spokojnie podróżować i nie męczyć głowy nadmiernymi odgłosami dobiegającymi z otoczenia.

W niektórych miejscach pracy znajdziemy już obudowy akustyczne, np. w biurach typu telefonicznej obsługi klienta. W trosce o najwyższą jakość wykonywanych usług, ludzie rozmawiający przez telefon muszą się nawzajem dobrze słyszeć i często decydują się na kabiny dźwiękochłonne a nawet ekrany dźwiękochłonne.

A wy? Jak dbacie o wyciszenie otoczenia ? Może podzielicie się swoimi doświadczeniami ? Uśmiech

Wydrukuj tę wiadomość

Wink Odchudzanie z cateringiem dietetycznym
Napisane przez: Black Swan - 16.10.2018, 09:29 - Forum: Zdrowie i uroda - Odpowiedzi (37)

Ostatnio o cateringu dietetycznym zrobiło się dość głośno, bo jest to całkiem skuteczny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, czy po prostu prowadzenie zdrowego trybu życia, więc pewnie spora część Was o nim słyszała. Ja osobiście korzystałam z cateringu od zamawianego za pośrednictwem Wygodnej Diety (https://www.wygodnadieta.pl/) i całkiem skutecznie pozbyłam się zbędnych kilogramów. Chciałam taką dietę pudełkową polecić, bo może i w Waszym przypadku się sprawdzi. Wink

Wydrukuj tę wiadomość

  Wyposażenie magazynu
Napisane przez: Artetas - 16.10.2018, 09:20 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (135)

Potrzebuje wyposażyć magazyn praktycznie od zera. Za kilka miesięcy ma on w końcu stanąć i chce już być na to odpowiednio przygotowana. Macie może jakieś firmy zajmujące się takimi rzeczami? Ja już trafiłam na http://futurelogistics.pl mają praktycznie wszystko. Ale chce jeszcze porównać oferty

Wydrukuj tę wiadomość

  Jakie oprogramowanie dla firmy
Napisane przez: Artetas - 16.10.2018, 08:41 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (21)

Moja firma stale sie rozrasta i też powoduje to to, że coraz więcej mam na głowie i procesy są coraz bardziej skomplikowane. Zastanawiam się nad rozwiązaniem tego problemu. Myślę, nad oprogramowaniem chmurowym navo365 chmura Słyszałam wiele dobrego o takich systemach jednak nie siedze w tym temacie kompletnie. Pomożecie coś?

Wydrukuj tę wiadomość

  Pożyczka - gdzie?
Napisane przez: mczay - 15.10.2018, 22:05 - Forum: Banki - Odpowiedzi (47)

Decydujecie się na pożyczkę?

Wydrukuj tę wiadomość

  Pożyczka online
Napisane przez: mczay - 15.10.2018, 21:43 - Forum: Banki - Odpowiedzi (24)

jaka?

Wydrukuj tę wiadomość

  Pożyczka online
Napisane przez: mczay - 15.10.2018, 20:12 - Forum: Banki - Odpowiedzi (23)

Interesuje Wam pożyczka internetowa bez żadnych baz, bez BIK i bez KRD? Jeśli tak, to świetnie trafiliście! Na stronie https://www.hej.mielec.pl/biznes/firma/a...i-krd.html macie najlepszą ofertę, z której warto korzystać sobie w każdym momencie. Przeczytajcie opinie, bo mówią o tym, jak korzystne warunki tam znajdziecie.

Wydrukuj tę wiadomość

  Części oryginalne, czy zamienne?
Napisane przez: mpire - 15.10.2018, 19:59 - Forum: Motory - Odpowiedzi (43)

Mój motocykl uległ awarii, w związku z czym zastanawiam się nad tym, czy naprawić go z użyciem części oryginalnych oferowanych przez https://motogar.pl/sklep/ czy też części zamiennych. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Które części sprawdzą się lepiej?

Wydrukuj tę wiadomość

  Sklep z częściami do motocykla...
Napisane przez: mpire - 15.10.2018, 18:22 - Forum: Motory - Odpowiedzi (8)

Jaki sklep z częściami samochodowymi moglibyście mi polecić? Słyszałem, że bardzo dobrym pomysłem jest zakup części oryginalnych - ponoć od części zamiennych są kilkukrotnie lepsze. Czy to prawda? Natknąłem się na sklep internetowy https://enduro7.pl/sklep/ specjalizujący się wyłącznie w sprzedaży części oryginalnych. Czy kiedykolwiek mieliście okazję zrobić w nim zakupy?

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama