Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,100
» Postów na forum: 145,622

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 241 użytkowników online.
» 7 Użytkownik(ów) | 229 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Bing, Petalbot, SemrushBot, Ala_, Driverr301181, Jacek67, Kogi38, MurekVan, ronsonol22

Ostatnie wątki
Ratas del Viejo Mundo - B...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
14 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
Mikhail Pletnev - Grieg: ...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
17 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Iain Sutherland - Blue Ta...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
20 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Andris Nelsons - Shostako...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
23 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Evgeni Svetlanov - Borodi...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
26 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Ratas del Viejo Mundo - P...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
29 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Leeann Atherton - Good Go...
Forum: Soul, Jazz, Blues, Funky
Ostatni post: Japiszon
30 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Monks of Ampleforth Abbey...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
32 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Evgeni Svetlanov - Scriab...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
35 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Baiba Skride - Shostakovi...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
38 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4

 
  Łazienka, wanna czy prysznic?
Napisane przez: Filenisss - 18.10.2018, 18:15 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (34)

Hej zastanawiam się co wybrać do łazienki - wanne czy prysznic. Niestety nie jest ona na tyle duża żeby pomieścić obie rzeczy. Z jednej strony kabina prysznicowa jest praktyczniejsza ale wanny wolnostojące od https://krzemien.com.pl są przepiękne i idealnie pasowałyby do mojej łazienki. Co wybrać?

Wydrukuj tę wiadomość

  Jaki rodzaj antykoncepcji polecacie?
Napisane przez: nela - 18.10.2018, 18:15 - Forum: Miłość, seks i związki. - Odpowiedzi (13)

Stoję przed wyborem antykoncepcji i chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat

Wydrukuj tę wiadomość

  Wycieczka na Ukrainę
Napisane przez: nela - 18.10.2018, 18:13 - Forum: Turystyka - Odpowiedzi (4)

Mam w planach wybrać się na Ukrainę, sporo o tym kraju czytałam i chcę kilka miejsc odwiedzić, czym radzicie tam jechać? Pociąg, samochód, bus, samolot?

Wydrukuj tę wiadomość

  Gdzie na prawko w Warszawie?
Napisane przez: nela - 18.10.2018, 18:10 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (2)

Ktoś może niedawno zdawał na prawko s stolicy? Potrzebuję rady Uśmiech

Wydrukuj tę wiadomość

  Macie jakieś rady na rozstępy?
Napisane przez: nela - 18.10.2018, 18:09 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (22)

Zostały mi po odchudzaniu fatalne rozstępy, jak sobie z nimi poradzić?

Wydrukuj tę wiadomość

  Co zrobić z brzydką blizną?
Napisane przez: nela - 18.10.2018, 18:08 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (41)

Macie jakieś domowe sposoby na to?

Wydrukuj tę wiadomość

  Jaka woda Wam najbardziej smakuje?
Napisane przez: nela - 18.10.2018, 18:06 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (18)

Pijecie wodę gazowaną czy raczej tą bez gazu?

Wydrukuj tę wiadomość

  Antykoncepcja, od czego zacząć?
Napisane przez: nela - 18.10.2018, 18:05 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (5)

Jak zacząć antykoncepcję hormonalną? Wystarczy tylko iść do lekarza czy trzeba zrobić badania?

Wydrukuj tę wiadomość

  Bolesne miesiączki
Napisane przez: nela - 18.10.2018, 18:04 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (14)

jak z tym walczyć, łykam garściami tabletki ale to nie pomaga

Wydrukuj tę wiadomość

  Firany, zasłony
Napisane przez: Artetas - 18.10.2018, 17:02 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (59)

Hej zastanawiam się nad aranżacją mojego salonu. Cały jest zrobiony w nowoczesnym stylu i nie wiem czy będą mi do niego pasowały firany w komplecie z zasłonami. Co o tym myślicie? Mam już kilka modeli wybranych, bardzo dużo jest ich w salonie http://firany.com.pl A Wy jakie macie dekoracje okien w salonach?

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama