Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,343
» Najnowszy użytkownik: 1920psycho
» Wątków na forum: 30,085
» Postów na forum: 145,606

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 292 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 283 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Bing, Google, Petalbot, SemrushBot, webzio, HebDzik

Ostatnie wątki
Tedd Joselson, Ittai Shap...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
20 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Marketing
Forum: HydePark
Ostatni post: malkontentis
46 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 43
» Wyświetleń: 1,916
Wykończenie domu
Forum: HydePark
Ostatni post: malkontentis
47 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 137
Imprezy okolicznościowe
Forum: HydePark
Ostatni post: malkontentis
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 225
Schubert Ensemble - Schum...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 8
Sviatoslav Richter, Oleg ...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 9
Gustavo Dudamel - Prokof...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 11
Evgeni Svetlanov - Rachma...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 13
Ratas del Viejo Mundo - B...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 14
Edward Wickham - Obrecht:...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 12

 
  Darmowe ogłoszenia.
Napisane przez: mczay - 24.10.2018, 20:06 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (19)

Jak szukać fachowców do wykonania różnych prac np. projektowanie stron czy naprawy? Tutaj jest super strona https://ogloszenia.taelo.pl/ Można na niej zamieścić ogłoszenie, a ono zostanie dopasowane do wykonawców. Potem tylko wybieramy najlepszą opcję dla nas i już Uśmiech

Wydrukuj tę wiadomość

  Hotel dla zwierząt
Napisane przez: TobiaszR - 24.10.2018, 14:45 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (2)

Korzystaliście kiedyś z hotelu dla zwierząt ?
Rozglądałem się wczoraj za ofertami opieki nad moim psem, podczas mojej nieobecności z powodu wyjazdu, który się zbliża małymi krokami.
Zainteresowała mnie oferta psi hotel sulkowice, są to moje okolice i firma podajlape wydaje się być wiarygodna.
Czy miał ktoś styczność z hotelami dla psów, lub z Podajlape ? 
Z góry dzięki za opinie Wink

Wydrukuj tę wiadomość

  Klub dla dorosłych w stolicy
Napisane przez: Devil93 - 24.10.2018, 12:09 - Forum: Imprezy - Odpowiedzi (2)

Siemka, byłem niedawno z chłopakami w klubie New Orleans Club w Warszawie na wieczorze kawalerskim. Naprawdę świetnie się bawiliśmy, piękne dziewczyny prężyły się na scenach, mieliśmy w pakiecie pożywienie, które naprawdę było smaczne i tańczyliśmy do zamknięcia lokalu. Polecam na tego typu imprezy.

Wydrukuj tę wiadomość

  Jak uatrakcyjnić przyjęcie weselne?
Napisane przez: mczay - 23.10.2018, 21:49 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (39)

Tak jak w tytule - jak uatrakcyjnić przyjęcie weselne? U moich znajomych znalazła się fotobudka - zrobiła dużą furorę, gdyż chętnie fotografowali się w niej wszyscy goście (zwłaszcza dzieciaki). Jak jeszcze uatrakcyjnić przyjęcie? Czego nie powinno według Was na nim zabraknąć?

Wydrukuj tę wiadomość

  Elektroniczny obieg dokumentów w firmie
Napisane przez: mondek24 - 23.10.2018, 09:22 - Forum: Własna firma - Brak odpowiedzi

Witam serdecznie,
czy korzystacie w Waszych firmach z czegoś takiego jak elektroniczny obieg dokumentów? Czytałam ostatnio na http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczny...dokumentow, że wprowadzenie w przedsiębiorstwie takiego obiegu niesie za sobą szereg korzyści, bardzo ułatwia pracę i pozwala zachować porządek. Kto z Was ma u siebie coś takiego i może podzielić się wrażeniami?

Wydrukuj tę wiadomość

  Opony samonośne- warto?
Napisane przez: Fillip - 23.10.2018, 00:28 - Forum: Samochody - Odpowiedzi (4)

Najczęściej zdarzającą się usterką w moim aucie zawsze były pony, mam już takiego pecha, że "muszę" wjechać na jakiś gwóźdź czy coś co uszkodzi ogumienie. Bardzo zaciekawiła mnie zatem opcja zakupu opon samonośnych, nawet nie musiałbym wozić koła zapasowego w bagażniku no i oczywiści zaoszczędziłbym sobie fatygi związanej z wymianą koła. To co tu https://www.continental-opony.pl/samocho...lnosci/ssr przeczytałem dosłownie mnie uskrzydliło i teraz rozglądam się gdzie kupić takie opony z systemem run-flat. Może ktoś z Was podrzuci mi namiar na jakiś sklep w Warszawie lub okolicach?

Wydrukuj tę wiadomość

  Metalowy sylwester w-wa/okolice
Napisane przez: Fillip - 22.10.2018, 14:15 - Forum: Metal, Gotyk i Rock - Odpowiedzi (13)

Hej, wiecie czy może w tym roku będzie impreza w tym klimacie gdzieś w Wawie lub okolicach? Pewnie w MetalCave jak co roku, ale szukam alternatywy. Domówki odpadająUśmiech

Wydrukuj tę wiadomość

  Psie konferencje i seminaria
Napisane przez: TobiaszR - 22.10.2018, 13:55 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (1)

Lubisz psy ? My też !
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat psiej natury ?
Zapraszamy na wspólne psie seminaria z uczestnictwem naszych psów.
Profesjonalne doradztwo i psie konsultacje Uśmiech

Wydrukuj tę wiadomość

  Prawo jazdy w Warszawie
Napisane przez: enigma - 22.10.2018, 12:49 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (16)

Gdzie zrobić?

Wydrukuj tę wiadomość

  Co na bolesne miesiączki?
Napisane przez: enigma - 22.10.2018, 12:48 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (19)

Jak w temacie, jak sobie z tym radzicie?

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama