Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,343
» Najnowszy użytkownik: 1920psycho
» Wątków na forum: 30,082
» Postów na forum: 145,600

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 284 użytkowników online.
» 2 Użytkownik(ów) | 276 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Bing, Google, Petalbot, SemrushBot, qqxzzz

Ostatnie wątki
Gustavo Dudamel - Prokof...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
2 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
Evgeni Svetlanov - Rachma...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
5 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
Ratas del Viejo Mundo - B...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
8 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
Edward Wickham - Obrecht:...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
11 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 1
Tamas Veto - Nielsen: Ove...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
15 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
Donald Hunt, Hugh Davies,...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
18 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
Evgeny Svetlanov - Glinka...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
21 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Biuro w domu
Forum: HydePark
Ostatni post: WojtekEz
31 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 168
Opakowania
Forum: HydePark
Ostatni post: marika
49 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 122
Midnight Oil - Breathe (1...
Forum: Metal, Gotyk i Rock
Ostatni post: Baczek28
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 13

 
  Gdzie kupić etykiety
Napisane przez: kongo - 29.10.2018, 18:29 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (3)

w jakiej ilości kupujecie zazwyczaj etykiety? Nie robią Wam problemów jak chcecie zamówić niedużą ilość etykiet? Bo ja miałam tego typu sytuację. Na szczęście odkryłam LabelExpress https://labelexpress.eu/ to drukarnia etykiet samoprzylepnych, a zamówienia realizują już od 500 sztuk.

Wydrukuj tę wiadomość

  Etykiety we własnej firmie
Napisane przez: kongo - 29.10.2018, 18:28 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (7)

Zastanawiam sie razem z przyjaciółką chcemy otworzyć niewielką firmą i zastanawiamy się nad wyborem etykiem na produkty. Znalazłyśmy już firmę u której je zamówimy https://labelexpress.eu/ , mają szybki czas realizacji. Pytanie teraz czy lepiej jak etykiety są bardzo kolorowe czy takie zwykłe ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Opakowania
Napisane przez: kongo - 29.10.2018, 18:27 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (59)

Opakowanie i etykiety są bardzo istotne jeżeli zalezy nam na sprzedaniu produktu. Możesz zobaczyć tutaj https://labelexpress.eu/ , jak fajne etykiety mozesz wydrukować. Wydaje mi się, że warto się tym zaintersować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Grupy na forum
Napisane przez: Krzysztof018 - 28.10.2018, 21:13 - Forum: Informacje o Nedds24 - Brak odpowiedzi

AKTUALNE GRUPY NA FORUM

[Obrazek: wlasciciel.png] - Założyciel serwisu; Osoby sprawujące najwyższą władzę.
[Obrazek: administrator.png] - Grupa osób, która jest odpowiedzialna za utrzymanie porządku na forum; nad Moderatorami i użytkownikami.
[Obrazek: globalmoderator.png] - Moderatorzy posiadający uprawnienia do zarządzania wszystkimi działami.
[Obrazek: moderator.png] - Moderatorzy z ograniczonymi zezwoleniami mogący moderować tylko jeden lub kilka działów.
[Obrazek: premium.png] - Wyróżnieni użytkownicy posiadający specjalne uprawnienia i nie wyświetlają im się żadne reklamy.
[Obrazek: wspierajacy.png] - Wyróżnieni użytkownicy którzy wspomagają forum finansowo (min. 200 zł).
[Obrazek: vip.png] - Wyróżnieni użytkownicy którzy wspomagają forum finansowo (min. 500 zł) .
[Obrazek: sponsor.png] - Wyróżnieni użytkownicy którzy wspomagają forum finansowo (min. 800 zł) .
[Obrazek: inwestor.png] - Wyróżnieni użytkownicy którzy wspomagają forum finansowo (min. 1000 zł) .
[Obrazek: grafik.png] - Użytkownik wpierający forum grafikami. 
[Obrazek: bywalec.png] - Wyróżniona grupa aktywnych użytkowników. 
[Obrazek: weteran.png] - Wyróżniona grupa dardzo aktywnych użytkowników.
[Obrazek: uploader.png] - Wyróżniona grupa użytkowników dodająca pliki.
[Obrazek: przyjaciel.png] - Wyróżniona grupa dla przyjaciół forum.
[Obrazek: uzytkowniczka.png] - Wyróżniona grupa dla kobiet na forum.
[Obrazek: uzytkownik.png] - Domyślna grupa przysługująca każdemu nowo zarejestrowanemu użytkownikowi.
[Obrazek: oczekujacy.png] - Użytkownik który jeszcze nie aktywował swojego konta na forum
[Obrazek: zbanowany.png] - Użytkownik z zablokowanym dostępem do forum.
[Obrazek: nieaktywny.png] - Grupa Nieaktywnych Użytkowników Forum.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zbiórka na rozwój i utrzymanie forum (dla chętnych)
Napisane przez: Krzysztof018 - 28.10.2018, 20:37 - Forum: Informacje o Nedds24 - Brak odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów 


Każdy chętny kto chce dołożyć parę groszy od siebie w rozwój i utrzymanie forum. 
 
Koszty Utrzymania Forum :
Domena - Przedłużenie domeny na rok to 72.56 zł  (Kwiecień 2027)
Certyfikat SSL -  Przedłużenie na rok to 207,87 zł  (Październik 2026)
Hosting - Przedłużenie hostingu na rok to 552.27 zł Forum korzysta obecnie z 4 pakietu Ace Pro i wystarcza ( Listopad 2026)


Wspomnę tylko że przy takiej ilości userów korzystających na co dzień z zasobów forum zebranie tych kwot to byłby pryszcz ale trzeba mieć chęci oczywiście
Dla przykładu forum dziennie odwiedza około 4000 osób licząc po 1 zł mamy forum opłacone na 3 lata i spokój z głowy
 
 
Ale trzeba oczywiście chcieć
 
 
tyle z mojej strony 
 
chcecie pomóc w rozwoju i utrzymaniu forum będzie miło 
 
PS. Uprzedzając rzecz nadmienię ze reklama nie daje wyników bo i tak 90% korzysta z adblocka a zmuszanie kogoś do czegoś na siłę wiem jak się kończy. 
tak jak próby wprowadzenia czegoś płatnego na forum, to jest Polska i jak coś można za darmo to i tak użyją wszystkich sposobów by ominąć blokady .
Zarabianie na linkach też nie wychodzi jak sami widzicie w postach z pytaniami jak to pobrać 
 
 
czekam na PW (jak ktoś chce otrzymać dane do wpłaty, ci co już wspierali dane te same)
 
co będzie w praktyce życie okaże







Wydrukuj tę wiadomość

  Gorąca 20 n.579 (20.10.2018)
Napisane przez: Krzysztof018 - 28.10.2018, 20:20 - Forum: Listy Przebojów - Brak odpowiedzi

Gorąca 20 n.579
(20.10.2018)


 1. [Obrazek: chart_stay.gif] Alvaro Soler - La Cintura
 2. [Obrazek: chart_stay.gif] Margaret - Byle Jak
 3. [Obrazek: chart_stay.gif] Komodo - (I Just) Died In Your Arms
 4. [Obrazek: chart_stay.gif] Nicky Jam, J Balvin - X
 5. [Obrazek: chart_stay.gif] Vanotek, Eneli - Back To Me
 6. [Obrazek: chart_stay.gif] Betta Lemme - Bambola
 7. [Obrazek: chart_stay.gif] Marshmello, Anne-Marie - Friends
 8. [Obrazek: chart_stay.gif] Quebonafide, Klaudia Szafrańska - Candy
 9. [Obrazek: chart_stay.gif] Shawn Mendes - In My Blood
10. [Obrazek: chart_stay.gif] The Chainsmokers - Everybody Hates Me
11. [Obrazek: chart_stay.gif] C-BooL - Wonderland
12. [Obrazek: chart_stay.gif] David Guetta, Martin Garrix, Brooks - Like I Do
13. [Obrazek: chart_stay.gif] Shanguy - La Louze
14. [Obrazek: chart_stay.gif] Nicky Jam, Will Smith, Era Istrefi - Live It Up
15. [Obrazek: chart_stay.gif] David Guetta, Sia - Flames
16. [Obrazek: chart_stay.gif] Liam Payne, J Balvin - Familiar
17. [Obrazek: chart_stay.gif] Ariana Grande - No Tears Left To Cry
18. [Obrazek: chart_stay.gif] K-391, Alan Walker, Julie Bergan, Seungri - Ignite
19. [Obrazek: chart_stay.gif] Selena Gomez - Back To You
20. [Obrazek: chart_stay.gif] Sofia Reyes, Jason Derulo, De La Ghetto - 1, 2, 3




Poczekalnia

Lost Frequencies, James Blunt - Melody
Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss
Taconafide - Tamagotchi
AronChupa, Little Sis Nora - Rave in the Grave
Clean Bandit, Demi Lovato - Solo


Zapraszamy do oddawania głosów : zagłosuj

Te i inne piosenki możesz posłuchać na naszym radiu :
Posłuchaj: MP3 | WWW

Wydrukuj tę wiadomość

  Gorąca 20 n.578 (13.10.2018)
Napisane przez: Krzysztof018 - 28.10.2018, 20:17 - Forum: Listy Przebojów - Odpowiedzi (1)

Gorąca 20 n.578
(13.10.2018)


 1. [Obrazek: chart_stay.gif] Alvaro Soler - La Cintura
 2. [Obrazek: chart_stay.gif] Margaret - Byle Jak
 3. [Obrazek: chart_stay.gif] Komodo - (I Just) Died In Your Arms
 4. [Obrazek: chart_stay.gif] Nicky Jam, J Balvin - X
 5. [Obrazek: chart_stay.gif] Vanotek, Eneli - Back To Me
 6. [Obrazek: chart_stay.gif] Betta Lemme - Bambola
 7. [Obrazek: chart_stay.gif] Marshmello, Anne-Marie - Friends
 8. [Obrazek: chart_stay.gif] Quebonafide, Klaudia Szafrańska - Candy
  9. [Obrazek: chart_stay.gif] Shawn Mendes - In My Blood
10. [Obrazek: chart_stay.gif] The Chainsmokers - Everybody Hates Me
11. [Obrazek: chart_stay.gif] C-BooL - Wonderland
12. [Obrazek: chart_stay.gif] David Guetta, Martin Garrix, Brooks - Like I Do
13. [Obrazek: chart_stay.gif] Shanguy - La Louze
14. [Obrazek: chart_stay.gif] Nicky Jam, Will Smith, Era Istrefi - Live It Up
15. [Obrazek: chart_stay.gif] David Guetta, Sia - Flames
16. [Obrazek: chart_stay.gif] Liam Payne, J Balvin - Familiar
17. [Obrazek: chart_stay.gif] Ariana Grande - No Tears Left To Cry
18. [Obrazek: chart_stay.gif] K-391, Alan Walker, Julie Bergan, Seungri - Ignite
19. [Obrazek: chart_stay.gif] Selena Gomez - Back To You
20. [Obrazek: chart_stay.gif] Sofia Reyes, Jason Derulo, De La Ghetto - 1, 2, 3




Poczekalnia

Lost Frequencies, James Blunt - Melody
Calvin Harris, Dua Lipa - One Kiss
Taconafide - Tamagotchi
AronChupa, Little Sis Nora - Rave in the Grave
Clean Bandit, Demi Lovato - Solo


Zapraszamy do oddawania głosów : zagłosuj

Te i inne piosenki możesz posłuchać na naszym radiu :
Posłuchaj: MP3 | WWW

Wydrukuj tę wiadomość

  Jaka pizza najsmaczniejsza
Napisane przez: kongo - 27.10.2018, 17:25 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (4)

A ja bardziej wole typowo amerykańską pizze na grubym cieśnie z dużą ilością składników. Taką jak mogę dostać w PartyPizza https://www.facebook...aWroclaw?ref=hl . Smak i jakość produktów sprawia, ze nie ma ochoty szukać jż innego miejsca na dobrą pizze

Wydrukuj tę wiadomość

  Zamawianie pizzy
Napisane przez: kongo - 27.10.2018, 17:22 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (2)

Jakiś czas temu nauczyłam sie zamawiać pizze przez internet. Trafiłam wtedy na Party Pizza we Wrocławiu i udało mi się zjęść naprawde dobrą pizze.

Wydrukuj tę wiadomość

  Łódź uczelnia wyższa
Napisane przez: milka - 27.10.2018, 14:10 - Forum: Studia - Odpowiedzi (8)

Czy ktoś z Was studiuje w Łodzi? Tak się sprawy ułożyły, że muszę się przenieść jak najszybciej
na uczelnię w Łodzi. Które uczelnie polecacie? Która cieszy się najlepszą opinią?
W tej chwili studiuję kierunek ekonomiczny.

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama