| Statystyki |
» Użytkownicy: 8,343
» Najnowszy użytkownik: 1920psycho
» Wątków na forum: 30,084
» Postów na forum: 145,603
Pełne statystyki
|
| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 249 użytkowników online. » 2 Użytkownik(ów) | 238 Gość(i) AhrefsBot, Amazonbot, Applebot, Bing, Facebook, Google, Petalbot, SemrushBot, Twitter, haslo1@2, malkontentis
|
|
|
| Prasa hydrauliczna do drewna |
|
Napisane przez: zuzelek - 07.11.2018, 14:05 - Forum: HydePark
- Brak odpowiedzi
|
 |
Witam wszystkich forumowiczów!
Mam pytanie odnośnie obróbki drewna. Chciałbym was zapytać czy ktokolwiek miał do czynienia z takim urządzeniem jakim jest prasa hydrauliczna do drewna.
Od lat interesuję się obróbką drewna jednakże nie miałem wcześniej z takim urządzeniem.
Czekam na wasze odpowiedzi!
|
|
|
| Detektyw - kim tak naprawdę jest? |
|
Napisane przez: zuzelek - 07.11.2018, 10:46 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (22)
|
 |
Hej wszystkim!
Ostatnio się zastanawiałem kim jest tak naprawdę detektyw śląsk i jak wygląda jego praca. Słyszałem bardzo dużo plotek, że jest to bardzo opłacalna praca. Jednkaże nie mam nikogo kto mógłby to potwierdzić. Chciałbym was zapytać co wy sądzicie na temat pracy detektywa?
|
|
|
| Tłumacz potrzebny |
|
Napisane przez: Filenisss - 06.11.2018, 11:21 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (8)
|
 |
Potrzebowałabym usług tlumaczeń medycznych. Macie może jakiś poleconych specjalistów od takich zadań? Ja już zrobiłam mały research w okolicznych firmach i biuro tłumaczeń http://www.sct-tlumaczenia.pl wydaje się być całkiem rozsądnym rozwiązaniem. Macie może jakieś sprawdzone firmy od takich zadań?
|
|
|
| Jak oszczędzać pieniądze? |
|
Napisane przez: mczay - 05.11.2018, 20:53 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (70)
|
 |
Jakie są Wasze sposoby na efektywne gromadzenie oszczędności? Czy oszczędzacie w ogóle pieniądze? W jednym z artykułów wyczytałem, że robi to niewiele osób... Szukając sposobów na efektywne oszczędzanie, warto zajrzeć na http://januszbogacki.pl/ - można znaleźć tam blog, w 100% poświęcony tematyce oszczędzania pieniędzy...
|
|
|
| Zajęcia komornicze... |
|
Napisane przez: mczay - 05.11.2018, 20:07 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (23)
|
 |
Zdecydowana większość społeczeństwa mająca długi obawia się komorników i tego, jaką mają władzę. Niestety, zdecydowana ich większośc nie ma pojęcia, co komornikom wolno, a co nie. I dla takich właśnie osób powstał blog http://meritumbank.pl/ w którym szczegółowo to opisano...
|
|
|
|