Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,101
» Postów na forum: 145,624

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 310 użytkowników online.
» 4 Użytkownik(ów) | 299 Gość(i)
AhrefsBot, Applebot, Bing, Facebook, Google, SemrushBot, Twitter, Driverr301181, mczay, patryk88

Ostatnie wątki
koperty niestandardowe
Forum: HydePark
Ostatni post: Jacek67
53 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 380
Fisherman - Metamorphosis...
Forum: Elektroniczna
Ostatni post: Japiszon
57 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Ratas del Viejo Mundo - B...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 3
Mikhail Pletnev - Grieg: ...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Iain Sutherland - Blue Ta...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Andris Nelsons - Shostako...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Evgeni Svetlanov - Borodi...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
Ratas del Viejo Mundo - P...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Leeann Atherton - Good Go...
Forum: Soul, Jazz, Blues, Funky
Ostatni post: Japiszon
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4
Monks of Ampleforth Abbey...
Forum: Muzyka Klasyczna
Ostatni post: Zelwik
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 4

 
  Własna firma
Napisane przez: mczay - 27.11.2018, 02:50 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (83)

[size=x-small][font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][color=#000000][size=small]Nie wiem dlaczego, ale mnóstwo osób decyduje się teraz na rolnictwo.

Wydrukuj tę wiadomość

  Wentylacja — dobra firma.
Napisane przez: mczay - 26.11.2018, 22:26 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (38)

Jeśli szukacie rzetelnej i solidnej firmy, to mogę polecić tą https://www.bartoszwentylacja.com.pl/firma/referencje Sam szukam i po małym rozeznaniu można przyznać jej wysoką notę. Ma duże doświadczenie, liczne certyfikaty, szeroki zakres usług i indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia. Ma również profesjonalną kadrę i rzetelne podejście do wykonywanych projektów.

Wydrukuj tę wiadomość

  Filtr do ekspresu do kawy.
Napisane przez: dama89 - 26.11.2018, 21:22 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (2)

Witam, czy ktoś z was może kupował jakieś produkty tutaj https://strefafiltrow.pl/delonghi-dls-c002-ser3017.html ? Właśnie szukając filtra do swojego ekspresu do kawy trafiłam właśnie na tą stronę. Oferta wydaje się całkiem niezła. Jednakże, wolę mieć pewność co do jakości oraz wydajności. Dlatego czekam na wasze opinie.

Wydrukuj tę wiadomość

  Naprawa telefonu
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 18:34 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (37)

A ktoś mi poleci dobry serwis ale telefonów ? Bo nie mogę nic tutaj znaleźć na ten temat. Mam problem z telefonem coś się wyłącza i kamerka się popsuła w telefonie. Chciała bym zanieść tam gdzie szybko zajmą się naprawą a nie czekanie może tydzień dwa jak to w niektórych serwisach bywa. I żeby cena nie była kosmiczna bo widziałam cennik napraw https://gadgetserwis.pl/cennik/ i ceny są ok. Czy drogo ? jak myślicie ?

Wydrukuj tę wiadomość

  Coś niewielkiego w prezencie
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 18:32 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (17)

Niekiedy można nie wiedziec, co kupic takiemu malemu dziecku, zeby tez dobrze trafic z takim preznetem. Rozne są pomysly. Patrzylam tutaj https://gulinka.pl/stylizacje/ na to, jak można ladnie ubierac dziewczynki w takie sukieneczki. Moze właśnie cos z ubranek będzie fajnym prezentem. Jak myslicie? Macie jakieś pomysly na taki prezent? Jest sporo takich sukienek w sklepach.

Wydrukuj tę wiadomość

  Pomoc informatyczna
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 18:22 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (3)

Teraz chyba wszystkie marki oferują bardzo dobry sprzęt i chyba jakbym wybierał to kierowałbym się głównie konkretnymi parametrami, które powinny was interesować. Ja to nie mam wielkich wymagań, mam starego Lenovo, któremu w sumie nic się nie dzieje od paru lat. Raz miałem problem ale wystarczyła w sumie konsultacja z https://itvip.pl/zdalna-pomoc-informatyczna/ ItVip proponują pomoc zdalną w przypadku mniejszych usterek, konfiguracji itp. jak również i normalny serwis jak co

Wydrukuj tę wiadomość

  jedzenie dla psa
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 17:55 - Forum: Zwierzaki - Odpowiedzi (10)

Jeżeli chodzi o psią karmę, to koniecznie trzeba mieszać karmę mokrą - http://www.psiabuda.com.pl/pl/c/Karma-mokra-dla-psa/336 i suchą. No dieta musi być zbilansowana w odpowiednie proporcje składników odzywczych. Tak samo ilości karmy są bardzo ważne. Psa nie można przekarmiać. Zwierzaki często chcą jeść i jeść a wcale im to nie służy Wiem coś o tym

Wydrukuj tę wiadomość

  Pizza
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 17:18 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (2)

Sama mam wiele ulubionych dań, jednak zazwyczaj wracam do tego co bardzo popularne i jest to pizza. Wiele osób już się nią przejadło, ja jednak zawsze mam na nią ochotę. gdy imprezujemy ze znajomymi z pomocą przychodzi nam http://katowice.pizzerianocna.pl/ . Tam wielm, że zawsze w nocy mogę zadzwonić i otrzymam pyszna, ciepłą pizze z dostawą do domu.

Wydrukuj tę wiadomość

  Organizacja szkolenia
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 16:59 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (25)

Czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferencj...szawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach

Wydrukuj tę wiadomość

  Rysy
Napisane przez: piratka - 26.11.2018, 13:32 - Forum: Sporty zimowe - Odpowiedzi (11)

ile zajmuje wejscie na Rysy? tak pytam bo wybieram sie w najbliszym czasie

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama