| Statystyki |
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,101
» Postów na forum: 145,624
Pełne statystyki
|
| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 310 użytkowników online. » 4 Użytkownik(ów) | 299 Gość(i) AhrefsBot, Applebot, Bing, Facebook, Google, SemrushBot, Twitter, Driverr301181, mczay, patryk88
|
|
|
| Własna firma |
|
Napisane przez: mczay - 27.11.2018, 02:50 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (83)
|
 |
[size=x-small][font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][color=#000000][size=small]Nie wiem dlaczego, ale mnóstwo osób decyduje się teraz na rolnictwo.
|
|
|
| Naprawa telefonu |
|
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 18:34 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (37)
|
 |
A ktoś mi poleci dobry serwis ale telefonów ? Bo nie mogę nic tutaj znaleźć na ten temat. Mam problem z telefonem coś się wyłącza i kamerka się popsuła w telefonie. Chciała bym zanieść tam gdzie szybko zajmą się naprawą a nie czekanie może tydzień dwa jak to w niektórych serwisach bywa. I żeby cena nie była kosmiczna bo widziałam cennik napraw https://gadgetserwis.pl/cennik/ i ceny są ok. Czy drogo ? jak myślicie ?
|
|
|
| Coś niewielkiego w prezencie |
|
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 18:32 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (17)
|
 |
Niekiedy można nie wiedziec, co kupic takiemu malemu dziecku, zeby tez dobrze trafic z takim preznetem. Rozne są pomysly. Patrzylam tutaj https://gulinka.pl/stylizacje/ na to, jak można ladnie ubierac dziewczynki w takie sukieneczki. Moze właśnie cos z ubranek będzie fajnym prezentem. Jak myslicie? Macie jakieś pomysly na taki prezent? Jest sporo takich sukienek w sklepach.
|
|
|
| Pomoc informatyczna |
|
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 18:22 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (3)
|
 |
Teraz chyba wszystkie marki oferują bardzo dobry sprzęt i chyba jakbym wybierał to kierowałbym się głównie konkretnymi parametrami, które powinny was interesować. Ja to nie mam wielkich wymagań, mam starego Lenovo, któremu w sumie nic się nie dzieje od paru lat. Raz miałem problem ale wystarczyła w sumie konsultacja z https://itvip.pl/zdalna-pomoc-informatyczna/ ItVip proponują pomoc zdalną w przypadku mniejszych usterek, konfiguracji itp. jak również i normalny serwis jak co
|
|
|
| Pizza |
|
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 17:18 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (2)
|
 |
Sama mam wiele ulubionych dań, jednak zazwyczaj wracam do tego co bardzo popularne i jest to pizza. Wiele osób już się nią przejadło, ja jednak zawsze mam na nią ochotę. gdy imprezujemy ze znajomymi z pomocą przychodzi nam http://katowice.pizzerianocna.pl/ . Tam wielm, że zawsze w nocy mogę zadzwonić i otrzymam pyszna, ciepłą pizze z dostawą do domu.
|
|
|
| Organizacja szkolenia |
|
Napisane przez: kongo - 26.11.2018, 16:59 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (25)
|
 |
Czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferencj...szawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
|
|
|
| Rysy |
|
Napisane przez: piratka - 26.11.2018, 13:32 - Forum: Sporty zimowe
- Odpowiedzi (11)
|
 |
ile zajmuje wejscie na Rysy? tak pytam bo wybieram sie w najbliszym czasie
|
|
|
|