| Statystyki |
» Użytkownicy: 8,344
» Najnowszy użytkownik: Son
» Wątków na forum: 30,103
» Postów na forum: 145,635
Pełne statystyki
|
| Użytkownicy online |
Aktualnie jest 86 użytkowników online. » 3 Użytkownik(ów) | 77 Gość(i) AhrefsBot, Applebot, Bing, Google, SemrushBot, Yandex, Galaxtus1916, Krzysztof018, Saiyan
|
|
|
| Oświetlenie |
|
Napisane przez: mczay - 22.12.2018, 21:12 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (83)
|
 |
Myślicie, że kontakty szklane to fajny pomysł, aby umieścić to w całym domu? Jesli chodzi o wygląd to bardzo mi się podobają, ale obawiam się, że mogą źle wyglądać, z racji tego, że będą się palcowały, ponieważ są dotykowe. Jednak mimo wszystko wydaje mi się, że nie będzie to kłopot. Dla takiego efektu warto zaryzykować.
|
|
|
| home loan |
|
Napisane przez: yash1 - 21.12.2018, 14:36 - Forum: HydePark
- Brak odpowiedzi
|
 |
HDFC is a leading provider of home loan in India. With our customized solutions, we have completed 5.4 million dreams since it's inception. Here is why HDFC is a household name that Indians proudly reckon with.
|
|
|
| Parasole w ogródku - tak nie? |
|
Napisane przez: Krysia - 21.12.2018, 13:51 - Forum: HydePark
- Brak odpowiedzi
|
 |
Hej
Otwieram restauracje i chciałam się was doradzić. Będzie tam włoskie żarełko (mam nawet kucharza włocha), wszystko mi osobiście bardzo smakuje. Na cieplejsze miesiące będzie ogródek. Wszystko dopięte na ostatni guzik, ale zastanawiam się nad drobiazgiem właściwie.
Co myślicie o parasolach w ogródku? Wydaje mi się, że one zasłaniają niebo i nie jest tak przyjemnie. Z drugiej strony chronią przed deszczem np. a przecież latem co i rusz pokropi kapuśniaczek. Myślę o czymś takim classic line parasol reklamowy z logo firmy.
|
|
|
| Przywitanie |
|
Napisane przez: Postawan - 21.12.2018, 10:26 - Forum: HydePark
- Brak odpowiedzi
|
 |
Witam wszystkich forumowiczów, nie widziałem odpowiedniego tematu więc piszę tutaj.
|
|
|
| Wyposażenie kuchni |
|
Napisane przez: mczay - 21.12.2018, 08:54 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (14)
|
 |
Ja nie wyobrażam sobie kuchni bez stołu i krzeseł, gdzie mogłaby usiąść sobie cała rodzina na wspólnych posiłkach. Mam dość dużą kuchnię, więc na stół z krzesłami mogę sobie pozwolić, bo na pewno znajdzie się miejsce. Na stronie https://www.dkwadrat.pl/ też już widziałam propozycje, które mogłyby mi się spodobać.
|
|
|
| Klimatyzacja w domu |
|
Napisane przez: Antosia32 - 21.12.2018, 00:00 - Forum: HydePark
- Odpowiedzi (46)
|
 |
Czy macie w domu klimatyzacje? Jestem ciekawa jak się sprawdza taka klimatyzacja w domu? Taka klimatyzacja do domu z wrocławia wydaje mi się ofertą bardzo dobrą, ale nie wiem już sama czy wybrać ją czy nie. Okres lata na poddaszu potrafi dać popalić, przydało by się coś praktycznego na ten okres.
|
|
|
|