Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,345
» Najnowszy użytkownik: WojciechGurtowski
» Wątków na forum: 30,124
» Postów na forum: 145,672

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 141 użytkowników online.
» 5 Użytkownik(ów) | 128 Gość(i)
AhrefsBot, Amazonbot, Applebot, Bing, Facebook, Google, SemrushBot, Twitter, Galaxtus1916, haslo1@2, Judynamba, lukaszewskip335, WojciechGurtowski

Ostatnie wątki
快適なオンライン体験を選ぶポイント
Forum: HydePark
Ostatni post: Fin
17 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2
Porządni | Więcej Niż Spr...
Forum: HydePark
Ostatni post: bogusia23
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 30
Własna firma - porady
Forum: HydePark
Ostatni post: bogusia23
2 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 62
» Wyświetleń: 4,212
Budowa domu
Forum: Dom i ogród
Ostatni post: Szymon31
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 64
» Wyświetleń: 6,443
usługi i produkcja CNC
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 13
Rekuperatory
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 15
Sklep z miodami
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 16
Noclegi Białka Tatrzańska...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 14
PROJEKTY INSTALACJI ELEKT...
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 16
Warto skorzystać
Forum: HydePark
Ostatni post: karol33332
5 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 15

 
  Restauracja
Napisane przez: zosia898 - 08.02.2019, 21:26 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (46)

Często jecie w restauracjach? Macie jakieś swoje ulubione miejsce? My z mężem bardzo lubimy za każdym razem próbować coś nowego i tym razem wybieramy się do Kołobrzegu, a tam koniecznie na naszej liście jest restauracja http://lavita.kolobrzeg.pl/ z włoską kuchnią, w której zjemy naszą rocznicową kolację.

Wydrukuj tę wiadomość

  Masaż chiński
Napisane przez: zosia898 - 08.02.2019, 21:16 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (14)

Wiecie, że najlepszą rzeczą, jeśli chodzi o relaks jest masaż chiński? Słyszeliście już o takim? Ja właśnie dowiedziałam się od przyjaciółki i bardzo chętnie sobie sprawdzę i przetestuję, jakie mają możliwości. U nas w okolic jest specjalne miejsce http://china-relax.pl/ gdzie masaż wykonują osoby, które szkoliły się w samych Chinach.

Wydrukuj tę wiadomość

  Walka z rozstępami
Napisane przez: zosia898 - 08.02.2019, 14:12 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (14)

Po ciąży walczę z rozstępami, które niestety bardzo mi przeszkadzają i nie czuję się z nimi dobrze. Znajoma polecała mi zabieg Dermapen i w moim mieście znalazłam takie miejsce, jak http://caelesti.pl/ gdzie taki zabieg wykonują. Na pewno się zdecyduję, ale najpierw konsultacja i sprawdzenie, czy nie mam żadnych przeciwwskazań.

Wydrukuj tę wiadomość

  Obuwie od producenta
Napisane przez: kongo - 08.02.2019, 13:18 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (9)

Ostatnio bardzo poważnie myślę o tym, aby zamówić sobie wizytowe buty od producenta obuwia, firmy https://gamabut.pl/. Głównie chodzi o to, że w pracy muszę zawsze chodzić na obcasach i muszę mieć te buty bardzo wygodne. Dlatego jestem ciekawa, co sądzicie o takiej opcji?

Wydrukuj tę wiadomość

  Gdzie kupować najtaniej kosmetyki?
Napisane przez: alije - 07.02.2019, 17:27 - Forum: Zdrowie i uroda - Odpowiedzi (38)

Gdzie waszym zdaniem najtaniej można kupować kosmetyki? Byłam ostatnio w kilku sklepach i mam wrażenie że sporo wszystko podrożało, zaczęłam się rozglądać w sieci i sporo taniej to czego używam znalazłam na https://www.maxdrogeria.pl/ jak myślicie można bz obaw w takim miejscu robić zakupy? to co muszę kupić to już przekracza 150 zł to wysyłkę będę miała za darmo.

Wydrukuj tę wiadomość

  Forma integracji
Napisane przez: MonikaRab - 07.02.2019, 16:37 - Forum: HydePark - Brak odpowiedzi

Witajcie, zastanawiam się jaka forma integracji pracowników sprawdzi się najlepiej? Czy ktoś z Was urządzał kiedyś pikniki firmowe kraków? Pomyślałam, że bbq to fajny pomysł. Co o tym sądzicie?

Wydrukuj tę wiadomość

  Bluza z kapturem dla psa - ktoś poleci?
Napisane przez: pieskowaskala - 07.02.2019, 13:07 - Forum: Dom i ogród - Odpowiedzi (2)

Hej :Uśmiech
Mrozy w tym roku dają nam się we znaki, więc szukam jakiegoś ubranka dla mojego pieska - stare niestety zaczyna się przecierać Smutny Interesuje mnie bluza z kapturem dla psa, która będzie dość odporna na wodę, a przy tym nie sprawi, że pies będzie jak związany. Znalazłam kilka modeli w sklepie bowlandbone.pl i wyglądają super. Czy ktoś może korzystał z ich oferty?

Wydrukuj tę wiadomość

  Omlet twarogowy jak sernik
Napisane przez: zrzucbrzuch - 07.02.2019, 11:42 - Forum: Kulinarnia - Odpowiedzi (8)

Cześć dzisiaj chciałbym Wam pokazać mega przepis na omlet twarogowy 

Potrzebujemy:

– 2 duże jajka
– 90 g twarogu półtłustego
-100 g jogurtu naturalnego
-pół łyżeczki proszku do pieczenia
– łyżeczkę ksylitolu
-30 g odżywki białkowej
-30 g budyniu waniliowego
– 5 g oleju kokosowego


Wszystko miksujemy na gładką masę. Wlewamy na rozgrzaną patelnię z olejem kokosowym. Smażymy na małym ogniu pod przykryciem 10 min, potem odwracamy i smazymy jeszcze ok 3 min. Dla pewności czy omlet jest dopieczony można go jeszcze na patelni przekroić. Uwaga omlet sporo rośnie podczas smażenia także trzeba wziąć wyższą patelnie, żeby nie wypłynął.

Podajemy z ulubionymi dodatkami. Mnie najbardziej smakuje z powidłami śliwkowymi lub fit kremem kakaowym.
[Obrazek: omlettwar2A.jpg]


http://zrzucbrzuch.com/2017/10/omlet-twa...ak-sernik/

Wydrukuj tę wiadomość

  Czy korzystacie z pożyczek prywatnych?
Napisane przez: monka - 07.02.2019, 00:03 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (1)

Tak jak w tytule - czy zdarza się Wam korzystać z pożyczek prywatnych? Natknęłam się ostatnio na portal internetowy https://wygodnepozyczki.pl/ umożliwiający zaciąganie nisko oprocentowanych pożyczek prywatnych. Myślę, że warto z niego skorzystać...

Wydrukuj tę wiadomość

  Gdzie zaciągnąc pożyczkę?
Napisane przez: monka - 06.02.2019, 23:56 - Forum: HydePark - Brak odpowiedzi

Tak jak w tytule - gdzie najrozsądniej zaciągnąć pożyczkę? Czy warto skorzystać z portalu internetowego https://concash.pl/ umożliwiającego zaciągnięcie pożyczki prywatnej? Słyszałem, że można zaciągnąć je na naprawdę korzystnych warunkach...

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama