Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 8,346
» Najnowszy użytkownik: Jenu
» Wątków na forum: 30,125
» Postów na forum: 145,680

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 343 użytkowników online.
» 4 Użytkownik(ów) | 332 Gość(i)
AhrefsBot, Amazonbot, Bing, Google, Petalbot, SemrushBot, webzio, Arek12@345, Saiyan, Suswoj, venderos123

Ostatnie wątki
Przeprowadzka do innego m...
Forum: HydePark
Ostatni post: TimeBackTime
18 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 132
Zdrowie
Forum: HydePark
Ostatni post: TimeBackTime
30 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 120
» Wyświetleń: 9,326
okna w domu
Forum: HydePark
Ostatni post: ina
52 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 15
» Wyświetleń: 470
Zakładanie spółki i zmian...
Forum: Świat Mężczyzn
Ostatni post: ina
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 187
Hobby
Forum: HydePark
Ostatni post: KamilKowalski
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 29
» Wyświetleń: 2,039
Zdrowie dziecka
Forum: HydePark
Ostatni post: ina
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 12
» Wyświetleń: 224
Materiały i trwałość w co...
Forum: HydePark
Ostatni post: ina
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 165
Oscar Peterson - Oscar Pe...
Forum: Soul, Jazz, Blues, Funky
Ostatni post: Baczek28
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 5
快適なオンライン体験を選ぶポイント
Forum: Kosz
Ostatni post: Fin
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 15
Porządni | Więcej Niż Spr...
Forum: HydePark
Ostatni post: bogusia23
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 36

 
  Mieszkanie
Napisane przez: kongo - 27.02.2019, 17:47 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (94)

Chciałabym w moim domu stworzyć taką przyjemną domową atmosferę, by wchodząc nie chciało się już z niego wychodzić. Wiem, że bardzo duży wpływ mają na to jakieś fajne dodatki. Widziałam tutaj https://estilex.pl/99-poszewki-na-poduszki-dekoracyjne , kilka fajnych poduszek które idealnie nadawały by się do mojego salonu. Na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę?

Wydrukuj tę wiadomość

  Głośniki na prezent
Napisane przez: kongo - 27.02.2019, 17:42 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (4)

Chce mojemu bratu kupić nowe głośniki do kompa, właśnie na prezent. Zastanawiam się jakie głośniki z tych dośtepnych tutaj https://www.akcesoriapc.pl/glosniki-c-182_183.html tak do 600 zł będą najlepsze. Sam średnio się na tym znam więc zdecydowanie potrzebuje porady specjalisty.

Wydrukuj tę wiadomość

  Rozwijanie siebie
Napisane przez: kongo - 27.02.2019, 17:29 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (5)

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?

Wydrukuj tę wiadomość

  budowa magazynu
Napisane przez: kongo - 27.02.2019, 16:49 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (173)

Zastanawiamy się nad postawieniem ze zajomymi magazynu. Może okazać się to dość dochodowe, dlatego zastanawiam się jak taki magazyn postawić. W tym miejscu https://pronamiot.pl/index.php/magazyn-c...agazynowy/  , znalazłam informacje o namiotach magazynowych, stawialiscie coś takiego?

Wydrukuj tę wiadomość

  Szkolenie
Napisane przez: kongo - 27.02.2019, 14:32 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (25)

Najlepszym rozwiązaniem jest dostosowanie szkoleń do naszych indywidualnych potrzeb. Jeżeli nasi pracownicy lub my sami występujemy publicznie to warto było by wybrać się na takie szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zamk...biznesowe/ . W sumie to wydaje mi się, że nie jednemu z nas by się przydało bo w każdej pracy musimy sie odpowiednio zaprezentować a takie szkolenie nam to tylko ułatwi.

Wydrukuj tę wiadomość

  1 % podatku na szczytny cel. Fundacja Pomocy Dzieciom „Pociecha” https://www.fundacj
Napisane przez: dama89 - 27.02.2019, 13:16 - Forum: HydePark - Odpowiedzi (5)

Witam wszystkich, 
chciałabym wszystkich zachęcić do oddania 1 % podatku na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom „Pociecha”  https://www.fundacjapociecha.pl . Jest to organizacja wspierająca dzieci, które pochodzą z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo.  Instytucja ta ma na celu m.in. wspieranie świetlic środowiskowych, finansowanie różnych kolonii dla dzieci, informowanie i przeciwdziałanie patologiom społecznym. 

Wydrukuj tę wiadomość

  Kompresor do pompowania kół
Napisane przez: ikr - 27.02.2019, 12:50 - Forum: Motoryzacja - Odpowiedzi (7)

Potrzebuję zakupić jakiś kompresor, taki do zastosowań garażowych, do pompowania kół w samochodzie, rowerze itd. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Ktoś już to możewcześniej przerabiał? Z góry dzięki za wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Wydrukuj tę wiadomość

  Czerwone wino słodkie
Napisane przez: victoria - 26.02.2019, 14:11 - Forum: Świat Kobiet - Odpowiedzi (6)

Pytanie do osób pijących wino! Jakie czerwone wino słodkie warto wypróbować? W tym sklepie jest tak ogromny wybór, że nie wiem na co się zdecydować... Dajcie znać Wink

Wydrukuj tę wiadomość

  wina biodynamiczne
Napisane przez: victoria - 26.02.2019, 12:15 - Forum: Kulinarnia - Odpowiedzi (4)

Ostatnio znajoma mówiła mi że próbowała wino biodynamiczne ? Ktoś z Was pija ten rodzaj alkoholu? Czy raczej wybieracie klasyczne wino? Uśmiech

Wydrukuj tę wiadomość

  Guide to Using Outlook 2013 and 2016 Ribbon
Napisane przez: tuckerjackk - 25.02.2019, 21:52 - Forum: HydePark - Brak odpowiedzi

In the previous versions of Outlook, there was the pull-down menu. But Outlook version 2013 brought the navigation ribbon which is the old pull-down menus. But when you use the Outlook version 2013 & 2016, the functionality of ribbon is similar. The ribbon is used in Outlook. When you move from the e-mail view to Calendar view in Outlook, then the content is also varied. It will also vary in other things like Outlook, Contacts, Tasks, and Notes etc.

Able, specific concealed ribbons will be displayed if you are performing specific tasks. For instances, when you are running e-mail attachments, then a ribbon of attachment will be shown. And, after downloading the attachments and switching to another e-mail, this ribbon vanishes.

Read More at Source:  Guide to Using Outlook 2013 and 2016 Ribbon


Norton.com/setup  is the best antivirus available in the market. If you want to protect your system online or locally from any events, Norton is a must have your Mac software. Activate your  Norton.com/Setup  to protect yourself from your malware and antivirus. Browse internet without any hesitation. Norton will take care of all malicious antiviruses.

Office.com/Setup  is a software that is used for almost all businesses and for personal use. It has excels, word, add ppt as their constituent are most widely used apps. For any concern and help just visit website for  office.com/Setup  help and key activation. You can do it by yourself if you know how to install  office.com/setup  on your PC or Mac or you can call third party companies as well who can do it on your behalf.

McAfee.com/Activate  is a antivirus software for laptop, PC, Mac for internet security form viruses and malware. Enter code to get started and protect while online surfing and downloading.

Wydrukuj tę wiadomość

O nas

    

Nedds24.pl - Najlepszy Serwis Rozrywkowy na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama