Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
filmy
#21
Ja wolę korzystać z platformy takiej jak Netflix, na której obejrzę bardzo dużo ciekawych produkcji Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Jakie filmy na netflixie macie do polecenia? Wink
Odpowiedz
#23
Ja tam wolę nasze stare Polskie komedie Wink
Odpowiedz
#24
Mi udało się ostatnio obejrzeć Killera, Poranek Kojota i Czas Surferów, stare zabawne polskie komedie Uśmiech
Odpowiedz
#25
Aby wygodnie móc oglądać filmy, to warto zainwestować w porządny telewizor. Polecam wam od siebie, abyście sprawdzili telewizor 60 cali ranking Jestem przekonana, że dzięki takiej wiedzy uda wam się wybrać odpowiedni telewizor dla siebie.
Odpowiedz
#26
Tak, telewizor na pewno jest ważny, ja mam coś takiego jak inea telewizja więc niezależnie od wszystkiego mogę oglądać swoje ulubione kanały a do tego mam też szybki internet światłowodowy
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Ja polecam thrillery psychologiczne. Sprawdź tutaj 4 tytuły, które każdy musi znać Uśmiech
Odpowiedz
#28
Jakie oglądacie filmy? Moim zdaniem filmy Online są nawet ok jednak cały czas są jakieś reklamy, a tym bardziej nie obejrzysz wszystkich filmów bo są zakodowane. Dlatego polecam wykupić sobie kont albo premium HBO, Netflixa albo Disney + ze strony https://premium.ihuh.pl i tam możesz oglądać wszystko co ci się podoba nie zważając na nic.
Odpowiedz
#29
Jak nie możecie znaleźć filmu na cda, netflixie albo chomiku to od siebie polecam stronę https://zalukaj-ekino.pl/filmy/strange-way-of-life/ jest tam cała masa filmów i seriali do obejrzenia online. Oprócz tego jest jeszcze ekino i zerknij - one są darmowe.
Odpowiedz
#30
Czy takie oglądanie filmów jest legalne?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama