Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsze sushi
#1
Witajcie miłośnicy sushi, macie swoje ulubione lokale? Najbardziej chciałabym poznać restauracje sushi krakow, ponieważ tu właśnie mieszkam i chętnie odwiedzę lokale polecane przez was. Jeśli jesteście z innych miast, też piszcie, może zainspirujecie innych fanów sushi Uśmiech
Ja mam swój jeden ulubiony sushi kraków, ale chciałabym spróbować czegoś nowego, także czekam na opinie Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Próbuję sushi praktycznie w każdym mieście, w którym jestem. Póki co jeszcze nie jadłam lepszego sushi niż to w Warszawie.
Odpowiedz
#3
Uwielbiam Sushi i jesli mogę polecić sprawdzoną restaurację gdzie można takie zjeść to byłoby to http://www.takushisushi.pl/ w Lublinie. Mają pyszne dania kuchni japońskiej jeszcze. Można iść zjeść na miejscu, można też zamówić z dostawą do domu. jak nie znacie jeszcze smaku sushi to koniecznie odwiedźcie to miejsce będąc w Lublinie. Na pewno polubicie.
Odpowiedz
#4
ja ostatnio zacząłem celowac w samodzielne robienie sushi w związku z tą izolacja. zakupiłem odpowiednie produkty do sushi w sklepie z sushi internetowym i pierwsza próba za mną. jak na pierwszy raz nie poszło wcale tak źle, więc myślę, że troche wprawy i moje ulubione sushi będę mógł mieć w każdym momencie
Odpowiedz
#5
Jeśli jesteście w Szczecinie, koniecznie odwiedźcie restauracje Sushi & Pasta. Mają najlepsze sushi w mieście. Bardzo polecam zestawy dla jednej lub dwóch osób, które pozwolą wam spróbować kilka różnych rodzajów i wybrać ulubieńców.
Odpowiedz
#6
Ja mam w Warszawie namiary na świetną restaurację z sushi. To restauracja GOLD SUSHI. Dbają o jakość wykonania. smak i składniki. Wszystko świeże, wysokiej jakości. W sushi to bardzo istotne, a w Golden Sushi wszystko na najwyższym poziomie. Dowożą jedzenie, a zamówić można online i delektować się w domu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
jestem wielkim miłośnikiem sushi Big Grin

___
tani catering dietetyczny Kołobrzeg
Odpowiedz
#8
Odkąd pamiętam to zamawiam porcje z oferty Temaki Sushi https://temakisushi.pl/menu i zdecydowanie wychodzi mi to na plus . Porcje są wielkie, smakowite i pojawiają się na rodzinnym talerzu przynajmniej raz w tygodniu. Traktuję to jako wazny dodatek, smakowity i cieszący się nie lada powodzeniem. Pilnie skup się na tej ofercie bo jest na czym!
Odpowiedz
#9
Ja robię sushi w domu. Tutaj bardzo dobrze radzą, jak zrobić pyszne sushi w domu i powiem Wam, że ryż z tymi wskazówkami wychodzi pierwsza klasa!
Odpowiedz
#10
jak widać dobrych restauracji z tego typu kuchnią w całym kraju nie brakuje. To dobrze, bo kuchnia japońska jest jedną z moich ulubionych Uśmiech jeśli szukacie sprawdzonego miejsca we Wrocławiu to bez dwóch zdań warto wybrać się do https://sushicorner.pl/. Rozbudowana karta dań, konkurencyjne ceny a do tego miła i sprawna obsługa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama