Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inwestycja
#11
Są różne metody inwestowania od oszczędzania na przyszłość ale mnie najbardziej przekonały pracownicze plany kapitałowe. Miałam na początku pewne wątpliwości ale kiedy teraz tu https://www.mojeppk.pl/serwis mam podgląd na stan składek i wysokość oszczędności to jednak nabrałam zaufania do tego programu
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Na pewno warto zacząć inwestować część oszczędności w metale szlachetne, a dokładnie monety bulionowe które są z niskim spreadem które też w razie czego później bez problemów bedzie można je odsprzedać komuś innemu, czy nawet do mennicy. Ja tak robię inwestyję tylko w te najbardziej popularne które możecie sobie znaleźć w ofercie Mennica Skarbowa w dobrych cenach, sprawną obsługą i terminowymi realizacjami większych zamówień. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#13
Warto zapoznać się z ofertą dobrego dewelopera https://www.bluescity.pl/inwestycje-dewe...zczecinie/
Odpowiedz
#14
Jasne, że trzeba myśleć o inwestycjach i oszczędnościach, ale nie każdemu się to uda. Na myśli mam na przykład korzystanie z kredytów, pożyczek czy chwilówek później popadanie w spiralę długów. Trzeba szybko się z tym uporać i na przykład pomocna może być konsolidacja kredytów Gorzów . Pomyślcie o tym, bo to najszybsza droga na wyjście z tej spirali.
Odpowiedz
#15
Dzień dobry. Czy opłaca się inwestować w obligacje? Co wybrać, lokatę czy obligację? Polskie obligacje wypadają świetnie na tle tych zagranicznych, jednak okazało się, że drożeją. Czemu obligacje drożeją ? Czy ma na to wpływ ogólnie wzrastająca inflacja? Nie chcę stracić na swoich inwestycjach, dlatego chcę, by były przemyślane.
Odpowiedz
#16
Moim zdaniem ciekawą formą inwestycji są metale inwestycyjne np. w postaci monet lub sztabek. Zainteresowanym podpowiem, że na stronie https://www.metalmarket.eu/ możecie znaleźć ciekawe propozycje, jeśli chodzi o metale inwestycyjne. Standard obsługi mają wysoki i na pewno znajdziecie tam istotne informacje, które na początku inwestowania będą bardzo ważne.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Nie jestem pewien, to wymaga głębszej analizy. Ważne jest zrozumieć, że każda strona ma swoje racje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama