Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna działalność
#41
Witam,moj dziadek mial wlasna dzialanosc,ktora chcial,abysmy z bratem przejeli. Jak sądzicie,jak rozwiazuje sie sprawy spadkowe? Jestemy umowieni juz do prawnika,ab prosic o porade prawdą,jednak najpierw szukamy informacji w internecie http://gautier.com.pl/sprawy-spadkowe/
 Co sądzicie? Warto sie interesowac i czytac przed spotkaniem?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#42
Często bywa tak, że pracuje się zdalnie z domku na jakimś osiedlu czy wsi a taki adres nie wygląda prestiżowo więc lepiej wynająć dla firmy biuro wirtualne. W Warszawie na dobre adresy można liczyc u nic - https://www.ale-biuro.pl Firma działa kompleksowo, nie trzeba się bać o swoją korespondencję.
Odpowiedz
#43
Prowadząc swój biznes trzeba rozważyć najróżniejsze opcje, usprawnienia etc. Z tego co ostatnio się dowiedziałam coraz częściej firmy decydują się na outsourcing, bo jest to wiele bardziej opłacalne jak zatrudnienie dodatkowych pracowników. Właśnie firma https://inpensa.pl/uslugi-kadrowo-placowe/ oferuje usługi w tym zakresie. Planuje się do nich zgłosić.
Odpowiedz
#44
Założyłem firmę, w której robię nowe meble i odnawiam stare. Niektóre meble lakieruję, a przed tym chciałbym dokonywać pomiaru porowatości powierzchni. Dzięki temu miałbym pewność, że nie uszkodzę mebla. Na stronie: https://www.bnt-sigma.pl/pomiar-chropowa...owierzchni znalazłem więcej na ten temat. Jest tutaj nawet oferta firmy która się tym zajmuje. Robiliście kiedyś takie pomiary?
Odpowiedz
#45
Myślę, że bardzo ważną sprawą jest dbanie o innowacyjność przedsiębiorstwa. Jedną z kluczowych kwestii jest optymalizacja procesów. Ja postawiłam na nowoczesne technologie i zakupiłam roboty współpracujące od firmy https://corobotics.pl/ . Są łatwe w programowaniu, dokładne i doskonale współpracują z ludźmi.
Odpowiedz
#46
Myślę, że każdy przedsiębiorca, który ceni sobie czas i pieniądze powinien zainteresować się podpisem elektronicznym. Jego posiadanie usprawnia działanie firmy. Z tym narzędziem podpisywanie wszelkich dokumentów urzędowych czy też deklaracji do ZUS nie wymaga wizyty w placówkach. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie https://podpiselektroniczny.weebly.com/
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#47
A co myślicie o tym, by pozyskać ciekawego inwestora do Waszego biznesu? Moim zdaniem to bardzo ciekawa sprawa. W końcu korzystając z możliwości, jakie dzisiaj stwarzają firmy takie jak http://www.strategiedlabiznesu.pl/rozwia...inwestora/ będziecie w stanie o wiele lepiej poradzić sobie z takimi kwestiami. Warto mieć to na uwadze.
Odpowiedz
#48
Może warto otworzyć jakąś firmę powiązaną z samochodami? Gdyby faktycznie był ktoś zainteresowany, to być może przyda się blog https://motofirma.wordpress.com/. Sporo jest na nim ciekawych wpisów. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości