Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wywóz gruzu Kraków
#1
Czy ktoś może polecić sprawdzoną firmę wywożącą gruz na terenie małopolski? Sugerując się opiniami w Internecie znalazłam wywóz gruzu Kraków. Może ktoś z Was korzystał i może się wypowiedzieć czy warto?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wywóz gruzu najlepiej zlecić profesjonalnej firmie. Jeśli jeszcze nie wybrałaś żadnej ekipy do wywozu odpadów to zerknij na ofertę firmy DPR. To firma oferująca wywóz gruzu w Krakowie i okolicach. DPR posiada specjalnie przystosowane samochody z kontenerami mogącymi pomieścić odpady różnego typu. Działają szybko i sprawnie a ich usługi sa w rozsądnych cenach.
Odpowiedz
#3
Robisz remont, lub po prostu porządki w domu czy firmie? ja ostatnio miałam to na tapecie i okazało się że całkiem sporo wartościowych rzeczy się u mnie znalazło. Cześć poszła pod mlotek, inne sprzedałam na złomie. Nawet te mniejsze są coś warte, szczególnie jeżeli chodzi i o metale już bardziej specjalistyczne. Tu złom https://zlomweglika.pl/zlom-weglikow-spiekanych prowadzi skup tego typu materiałów.
Odpowiedz
#4
Właśnie jestem po remoncie, zostały mi jeszcze prace porządkowe w ogrodzie, wraz z wyburzeniem małego obiektu. Chcę to zrobić na własną rękę ale nie mam niezbędnego sprzętu i potrzebna mi będzie wypożyczalnia maszyn budowlanych zakopane. Ktoś coś poleca?
Odpowiedz
#5
Ja w ProEKo korzystam z usługi wywóz śmieci Kraków. Polecam ich jak najbardziej Wink
Odpowiedz
#6
Heej, w trakcie wyburzania mojego budynku korzystałam z usług wywóz gruzu kraków Szybko sprawnie i przyjemnie Big Grin nic dodać nic ując Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeśli zastanawiacie się nad wywozem gruzu to zdecydowanie mogę polecić worki Big-Bag, które możecie znaleźć na https://big-kam.pl/. Świetne rozwiązanie do segregacji materiałów sypkich, w tym gruzu i śmieci, łatwiej zdecydowanie je przechowywać i przetransportować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama