Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerowa jazda a rower
#11
Warto też zapytać sprzedawcę w sklepie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Moim zdaniem warto rozglądać się wśród markowych modeli. Są na rynku producenci rowerów, którzy mają ogromne doświadczenie w temacie. Wiedzą jak robić wygodne, dobre i trwałe modele. Tu https://www.greenbike.pl/fuji-m-33.html macie na przykład rowery Fuji. Marka, która jest na rynku od 1899 roku.
Odpowiedz
#13
Jak myślicie, czy rowerowa marka gravel to dobry wybór? Zastanawiam się od dawna, czy się do nich wybrać, czy nie, albo czy na stronie rowerzysta.pl mam kupować. To niby nic wielkiego, ale jednak… Dziś te sprzęty kosztują tyle, co samochód, masakra. Możecie mi poradzić. Podpowiedzieć, jak ma to wyglądać?
Odpowiedz
#14
A macie już odpowiednie buty na rower? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie zerknąć sobie na stronę sklepu Dobre Rowery. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Myślę, że warto się tam rozejrzeć, aby kompleksowo się zaopatrzyć.
Odpowiedz
#15
Musicie przede wszystkim uważać nocą na rowerze. Niestety rowerzyści nie zawsze są widoczni przez kierowców co może doprowadzić do tragedii, wypadku, zderzenia. Dlatego najlepiej poświęcić te kilka złotych i zdecydować się na opaska led Nawet sobie nie zdajecie sprawy, jaką moc mają elementy odblaskowe.
Odpowiedz
#16
Na Twoim miejscu zacząłbym od znalezienia właściwego roweru. A tak się składa, że najszerszy wybór odnajdziesz w ofercie www.rowery-lider.pl . Poza wspomnianym sprzętem, udało mi się tam również zakupić wszelkie, niezbędne akcesoria, dzięki którym poruszanie się jest bardziej urozmaicone a do tego bezpieczniejsze - czego chciec więcej?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Rower to super rozwiązanie dla każdego miłośnika ruchu. Jeśli nie masz jeszcze swojego roweru to rzuć okiem na rower crossowy: https://www.dobrerowery.pl/kross-evado-1-0-2018 . Jestem pewna, że taki wybór będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.
Odpowiedz
#18
Na pewno dobrym wyborem bedą porządne rowery trekkingowe Uśmiech ja sobie na takim jeżdzę praktycznie codziennie. Nie wydałam dużo, a mam super sposób na codzienną aktywność, a dodatkowo po prostu spędzam czas na powietrzu
Odpowiedz
#19
Jeśli z kolei nie wiesz jakie opony wybrać i czym się kierować podczas wyboru opon, to polecam Ci bardzo ciekawy artykuł na ten temat https://www.goride.pl/blog/opony-rowerow...-szerokosc . Znajdziesz w nim odpowiedzi na kluczowe pytania, ponieważ każdy rodzaj roweru powinien mieć inny rodzaj opon.
Odpowiedz
#20
Ja zawsze staram się jeździć po ścieżkach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama