Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca
#1
Cześć! Poszukuję pracy, jako opiekunka starszych osób. Koleżanka poleciła mi firmę Opieka Portus. Słyszałam od niej, że są rzetelną firmą, a do tego oferują atrakcyjne bonusy. Słyszeliście może o nich? Polecacie może pracę w tej agencji?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Chciałbym Wam polecić bardzo interesujący portal, na którym znajdziecie porady związane z multiselect policja oraz testami wstępnymi do policji. Na pewno znajdą się tutaj osoby zainteresowane tematem, także polecam wejść.
Odpowiedz
#3
Jeśli chodzi o pracę tymczasową za granicą, to w jej znalezieniu może Wam pomóc na przykład Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce. Na stronie internetowej https://polandworkforce.com/praca-dax/ możecie się na przykład zapoznać z ofertami takiego zatrudnienia w Dax. Polecam zajrzeć, jeśli bierzecie pod uwagę taki wyjazd.
Odpowiedz
#4
Witam. Jak już mowa o pracy to zastanawiam się nad tym czy uda mi się znaleźć pracę w IT. Dlatego też zaczęłam szperać na portalach na których to można znaleźć oferty praca IT Toruń Bo jednak to jest to co chcę robić w przyszłości. A poza tym w tej firmie bez problemu uda mi się rozwinąć i to w takim kierunku z jakim wiąże przyszłość. Także mam nadzieję, że teraz bez problemu uda mi się zaczepić tam gdzie bym chciała.
Odpowiedz
#5
Jeśli prowadzicie firmę i wystawiacie ogłoszenia o pracę na gowork.pl, to warto żebyście wiedzieli jak usunąć komentarz gowork - teraz łatwo można paść tam ofiarą czarnego marketingu i kampanii szkalujących.
Odpowiedz
#6
No tak, rzeczywiście w dzisiejszych czasach z reguły używa się portali z ogłoszeniami o pracę i tam się jej szuka. Niezależnie czy jest to praca Kraków czy w jakiejś mniejszej mieścinie - można bez problemu w sieci znaleźć taką pracę
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja ogólnie jestem zdania, że bardzo fajnym sposobem jest na pewno pracowanie bezpośrednio z domu i jeszcze przez Internet. W końcu nawet więcej możemy w takich sytuacjach zrobić aniżeli czasami z biura. Właśnie dlatego jestem zwolennikiem takich rozwiązań.
Odpowiedz
#8
Moim zdaniem warto zdecydować się na pracę za granicą. Ogólnie bardzo dobre oferty znajdziecie w http://praca.dojczland.info . Ostatnio nawet moja koleżanka wyjechała do pracy do Niemiec i jest mega zadowolona z zarobków jak i warunków
Odpowiedz
#9
A może praca dorywcza? Taka na elastycznych warunkach? Taką pracę też można znaleźć. Tu macie fajną ofertę https://beep.rent/job-offer/gorzow-wielkopolski/ . Firma zajmująca się wynajmem pojazdów szuka kogoś na stanowisko Opiekun Wynajmu Samochodów. Zarobki nawet do 2500 zł miesięcznie.
Odpowiedz
#10
Witam,co sądzicie o tym,by zmienic prace? Jak wy szukaliscie pracy? Zastanawiam sie nad zgloszeniem do HR http://hrk.pl/pl/oferty-pracy Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama