Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto bankowe
#1
Szukam obecnie banku, w ktorym znajdę zupelnie darmowe konta bankowe.

Jaki bank polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jest kilka banków które moim zdaniem są godne uwagi.Gdybym miał wskazać jakieś konkretnie to prawdopodobnie byłyby to następujące:

1. Nest Bank - absolutnie bezkosztowe konto
2. mBank - konto znane i lubiona od lat. Samo w sobie jest darmowe, jedynie karta do bankomatu jest płatna.
3. Konto Direct - też od jakiegoś czasu lideruje pod względem niskich kosztów.

Polecam zapoznać się z rankingiem:

konta osobiste ranking

Na stronie jest porównanie.
Odpowiedz
#3
Faktycznie banki posiadają mnóstwo kuszących produktów finansowych pożyczki, konta, karty z limitami to niestety nie w każdej sytuacji mają możliwość zaoferować nam do zaakceptowania warunki. Albo nam po prostu odmówią. Może się tak wydarzyć w przypadku kredytów bardzo często długów. W tym momencie polecam popatrzeć na pozostałe propozycje gdzie możliwa jest dla przykładu konsolidacja chwilówek po terminie Wrocław lub inna opcja
Odpowiedz
#4
Wejdź sobie na stronę Polskaoszczędza. Tam są zawsze aktualne informacje jeśli chodzi o takie tematy bankowo-finansowe. Widziałam ostatnio nawet konkretne informacje o tym, gdzie założyć darmowe konto bankowe. Ranking porównywał oferty z grudnia 2022 więc wszystko na czasie. Myślę, że znajdziesz tam dokładnie to czego szukasz.
Odpowiedz
#5
Czym jest konto forex? Interesujecie się takimi pojęciami? Słuchajcie, poszukuję stron, z których będę mogła się samoedukować. Czy uważacie, że dobrym pomysłem jest śłedzenie kursu walut, ale akże najświeższych informacji z działu finansów? Myślę, że w ten sposób tylko i wyłącznie nauczę się tego, czego chcę. https://www.notowania-gpw.pl/czym-jest-k...-na-rynek/ Czym kierować się przy wyborze konta forex?
Odpowiedz
#6
A czy wiecie kim jest marciniak adam ? Właśnie ostatnio natrafiłam na itwiz.pl i powiem wam, że znalazłam tutaj dosyć sporo ciekawych informacji na ten temat.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Bardzo dobre oferty na bankowość moim zdaniem ma ten bank spółdzielczy https://bsraszyn.pl/ . Moim zdaniem jeśli kogoś interesuje lokata lub kredyt na dobrych warunkach, to warto ocenić ich oferty w wolnej chwili, a na pewno znajdzie coś ciekawego dla siebie.
Odpowiedz
#8
Kredyt we frankach może być problematyczny, więc podpowiedzcie mi, w jaki sposób walczycie o swoje prawa, aby łatwiej się żyło i aby taki kredyt można było spłacić? Na stronie https://ipragapoludnie.pl/artykul/jak-zl...wy/1426248 wyczytałam o czymś takim, jak pozew frankowy.
Odpowiedz
#9
Sprytne wsparcie finansowe – kalkulator online precyzyjnie określa oczekiwany termin przelewu, ułatwiając efektywne zarządzanie finansami osobistymi. https://www.bank-ranking.pl/kiedy-dojdzie-przelew
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama