Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzależnienie
#1
Witam.
Od jakiegoś czasu walczę z uzależnienie kraków. Chciałabym skutecznie rzucić palenie. Znalazłam tę stronkę https://terapiawzaciszu.pl/, jednak najpierw chciałabym poznać Wasze opinie. Ktoś poleca?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli chodzi o różne terapie czy detoksykację, to w Centrum Leczenia Uzależnień Borowik znajdziesz naprawdę jakościową ofertę. Moim zdaniem dostarczają oni skrojone na miarę terapie, dzięki którym możesz uratować życie sobie lub innym. Leczenie nie jest łatwe, ale jeśli masz odpowiednią motywację, wszystko da się zrobić. Gorąco polecam odwiedzić ich centrum.
Odpowiedz
#3
Siemanko. Jeśli mowa o uzależnieniach to aktualnie zastanawiam się nad tym w jaki sposób można takiej osobie pomóc. Dlatego też zaczęłam przeszukiwać internet bo jednak w necie można znacznie więcej informacji na ten temat znaleźć. I tak też odkryłam ośrodek leczenia uzależnień Nefo. To właśnie tutaj znajdziemy bardzo dobrych terapeutów z pomocą których znacznie lepiej poradzimy sobie z naszym uzależnieniem.
Odpowiedz
#4
A co powiecie na temat ośrodka terapii uzależnień Krajna? Podpytałam trochę znajomych w tym temacie i twierdzą, że osobę uzależnioną właśnie tam warto wysłać. Podobno oferują komfortowe warunki pobytu i efektywną autorską terapię.
Odpowiedz
#5
Mnie pomogła terapia uzależnień w Opolu. Walka z alkoholizmem jest bardzo trudna w pojedynkę, a mnie nie miał kto wspierać, bo mieszkam w nowym mieście, gdzie nie znam praktycznie nikogo. Terapeuci okazali się świetni w tej kwestii, nie sądziłem, że obcy na pozór człowiek jest w stanie tak pomóc.
Odpowiedz
#6
(10.09.2021, 12:14)migmig napisał(a): Siemanko. Jeśli mowa o uzależnieniach to aktualnie zastanawiam się nad tym w jaki sposób można takiej osobie pomóc. Dlatego też zaczęłam przeszukiwać internet bo jednak w necie można znacznie więcej informacji na ten temat znaleźć. I tak też odkryłam ośrodek leczenia uzależnień Nefo. To właśnie tutaj znajdziemy bardzo dobrych terapeutów z pomocą których znacznie lepiej poradzimy sobie z naszym uzależnieniem.

Zdecydowanie trzeba działać, bo uzależnienia to choroba! Polecam sprawdzone terapie w https://wyspasozo.pl/

[Obrazek: xosrodek-leczenia-uzaleznien-1200x650.jp...JpuVYo.jpg]
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Fajne są takie miejsca, ponieważ można odpocząć również od codziennych problemów, ale również skupić się na jednym- najważniejszym. Alkoholizm w Irlandii również występuje i fajnie, że ktoś z naszego kraju niesie pomoc dla swoich rodaków.
Odpowiedz
#8
Jeśli chodzi o alkoholizm to pomocny może okazać się esperal Wrocław - w tym mieście znajomy miał wykonywane zaszycie alkoholowe. Od tego czasu nie sięga po kieliszek, zatem skuteczna metoda.
Odpowiedz
#9
Bardzo dobry jest ośrodek Tratwa z Wisły, tu pomogli wyjść z alkoholizmu teściowi, znakomici terapeuci https://tratwa.pl/
Odpowiedz
#10
Najlepiej jest udać się na skuteczne leczenie do sprawdzonej kliniki jaką jest https://medox.org.pl/ . Tutaj osoba chora otrzyma wielkie wsparcie, które pomoże jej wyjść z uzależnienia, także warto się tutaj zapisać jeśli borykacie się z takim problemem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama