Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
operacje plastyczne na NFZ
#1
Czy orientujecie się, jakie operacje plastyczne są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia https://www.9478.pl/refundowane-zabiegi-...astycznej/ ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Operacje plastyczne na NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia) stanowią część usług medycznych oferowanych pacjentom w ramach publicznego systemu opieki zdrowotnej. Choć operacje plastyczne są często kojarzone z celami estetycznymi, NFZ finansuje również wiele procedur plastycznych o charakterze rekonstrukcyjnym lub terapeutycznym, które są niezbędne dla zdrowia i dobrej kondycji pacjentów. Jednym z głównych powodów finansowania operacji plastycznych przez NFZ jest poprawa jakości życia i zdrowia pacjentów. Przykłady takich procedur to operacje rekonstrukcyjne po urazach, wypadkach lub po mastektomii z powodu raka piersi. Pacjenci, którzy wymagają takich operacji, mogą skorzystać z funduszy publicznych, aby przywrócić funkcje i wygląd swojego ciała oraz poprawić swoje samopoczucie psychiczne. NFZ finansuje również operacje plastyczne, które mają na celu poprawę zdrowia pacjenta. Przykładem jest chirurgiczne leczenie otyłości, które może znacząco poprawić stan zdrowia osób cierpiących na nadwagę lub otyłość. W takich przypadkach operacja plastyczna może być nie tylko kosmetycznym zabiegiem, ale przede wszystkim medycznym środkiem zapobiegawczym. Jednak dostęp do operacji plastycznych na NFZ jest ograniczony i podlega rygorystycznym kryteriom medycznym. Decyzje o finansowaniu operacji plastycznych są podejmowane na podstawie oceny lekarzy i specjalistów, a każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Warto podkreślić, że operacje plastyczne na NFZ nie obejmują wszystkich zabiegów o charakterze kosmetycznym, które nie są medycznie uzasadnione. Pacjenci, którzy pragną przeprowadzić operacje plastyczne wyłącznie ze względów estetycznych, muszą skorzystać z prywatnych klinik i ponieść koszty samodzielnie. W skrócie, operacje plastyczne na NFZ są dostępne dla pacjentów w szczególnych przypadkach, w których mają one zasadnicze znaczenie dla zdrowia i jakości życia. Fundusz publiczny służy wsparciem dla tych pacjentów, którzy potrzebują rekonstrukcji lub terapeutycznego zabiegu plastycznego.
Odpowiedz
#3
Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że jednak lepszym rozwiązaniem będzie operacja plastyczna prywatnie - nie trzeba na nią czekać i moim zdaniem jest się jednak lepiej zaopiekowanym. Ja mogę polecić dr Olender i jej klinikę w Żarkach Letnisko https://drolender.pl ja jestem po operacji nosa
Odpowiedz
#4
Dzisiaj przeglądałam katalog gabinetów kosmetycznych z podlaskiego i natrafiłam na kilka, które używają sprzętu firmy BogdaniDermatologia https://www.bogdanidermatologia.pl/gabinety/podlaskie/. Czy ktoś miał okazję odwiedzić któryś z tych gabinetów? Chętnie poznam Wasze doświadczenia. Szukam miejsca, gdzie mogę być pewna profesjonalizmu i skuteczności.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama