Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędkowanie
#1
Czy są tu jacyś miłośnicy wędkowania? Bo ja muszę przyznać, że dopiero się za to zabieram. Nawet nie wiem, co dokładnie powinienem mieć. Warto więc zadbać o cały sprzęt, by nie była to tandeta. Jestem na etapie wybierania podbieraków. Przeglądam co ciekawego znalazłem na http://pleciona.pl/pl/c/Podbieraki-Wedkarskie/536 i naprawdę ciężko znaleźć coś, co od razu chce się kupić (bo chciałoby się kupić wszystkie Wink).
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Czy spotkaliście kiedyś wędkujące kobiety?
Odpowiedz
#3
Pewnie, że tak, coraz więcej kobiet interesuje się wędkarstwem Wink Moim zdaniem nie jest to wcale męskie zajęcie Wink A skoro już o tym mowa, gdzie zaopatrujecie się w sprzęt i akcesoria do wędkowania? Ja ostatnio trafiłam na taki sklep wędkarski działający on-line https://sklepwedkarski.pl i znalazłam tam mnóstwo różnych przydatnych rzeczy w niewygórowanych cenach. Czy ktoś z Was miał okazję robić tam zakupy?
Odpowiedz
#4
Ja jestem kobietą i od czasu do czasu wędkuję lub z mężem dla towarzystwa idę na ryby, ale co racja to racja - sprzęt to podstawa.
Odpowiedz
#5
Kiedyś to lubięl ale szczerze mówiąc chyba mi przeszło
Odpowiedz
#6
Bardzo chętnie wędkuję, ale ciężko mi jest znaleźć dobrej jakości sprzęt, co polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy z wyposażeniem dla wędkarzy?

listwy elewacyjne
Odpowiedz
#8
Tak się akurat przyjęło, iż to zajęcie najczęściej jest dedykowane dla mężczyzn i myślę, że to właśnie ich można właśnie spotkać nad brzegami rzek czy jezior. Sam zacząłem się tym interesować i nawet już wiem, że sklep wędkarski będzie w najbliższym czasie dość mocno obleganym miejscem przeze mnie.
Odpowiedz
#9
Oj podziwiam was. Mój tata uwielbia wędkować, ja nie mam do tego cierpliwości
Odpowiedz
#10
Na pewno jeśli chodzi o wędkowanie to polecam zerknąc na https://wielkaryba.pl/wedki-feeder Mają świetnej jakości i w dobrych cenach wędki feeder
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama