Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malowanie
#1
Cześć, znacie firmę, która wykonuje malowanie proszkowe jelcz-laskowice? Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
chętnie sprawdzę

___
producent okien
Odpowiedz
#3
Malowaniem zawsze zajmuję się samodzielnie, bo bardzo to lubię. Jeśli chodzi o farbę, polecam wybrać tą: https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/...0091015604 . Jest w dobrej cenie, dobrze kryje i jest bardzo trwała.
Odpowiedz
#4
Oj takiego malowania ja jeszcze nigdy nie zlecałem i nawet sam go nie wykonywałem. Za to jestem przekonany, że przy malowaniu również dość istotnym jest to aby mieć dobrej jakości narzędzia do tego. Od siebie zdecydowanie każdemu mogę polecić agregat malarski wagner gdyż sam od jakiegoś czasu go z powodzeniem używam.
Odpowiedz
#5
A kto z Was kiedykolwiek malował samodzielnie ściany w swoim domu? Jakich narzędzi do tego używaliście? Ja na przykład słyszałam, że oprócz wałka warto się zaopatrzyć w specjalny kij teleskopowy do malowania. Dzięki niemu bez problemu będzie można pomalować nawet najwyższe fragmenty ścian. Czy ktoś z Was miał z czymś takim może do czynienia wcześniej?
Odpowiedz
#6
Bardzo fajnie prezentują się farby dekoracyjne na ścianie. Można w ten sposób naprawdę kompleksowo odmienić wnętrze. Nie kosztują zbyt wiele, a dobrze dobrane do danego wnętrza dają niesamowity efekt. Zastanówcie się nad takim rozwiązaniem. Właśnie dlatego zerknijcie sobie tutaj https://bbhomedecor.pl/sklep/farby-dekor...-cena.html . Macie tam bowiem sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat temat.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeśli sami malujecie ściany to wybierzcie dobrą farbę. Wtedy łatwiej wam całe malowanie pójdzie. Mi bardzo dobrze się maluje farbami magnat cerami care. Są wydajne, dobrze kryją i gęste więc nie chlapią. No i ze względu na super właściwości świetnie nadają się do malowania wszystkich pomieszczeń w których się przebywa dużo - sypialni, pokoi dzieci, salonu itp.
Odpowiedz
#8
Mnie też wkrótce czeka malowanko. A zacznę od salony, który wygląda tragicznie, ale tak to jest jak nic nie było robione przez 5 lat i w dodatku ma się dzieci. Właśnie teraz sprawdzam katalog farb dulux i zastanawiam się jakie wybrać teraz barwy? Może podpowiecie co jest na czasie?
Odpowiedz
#9
(23.07.2021, 12:45)Miriam33 napisał(a): Cześć, znacie firmę, która wykonuje labmar.pl/malowanie.html]malowanie proszkowe jelcz-laskowice ? Z góry dziękuję za pomoc.


A nie lepiej piękna i nowoczesna tapeta, jak ta: https://www.ginfo.pl/tapety-fioletowe/ ? Uśmiech
Odpowiedz
#10
Ostatnio właśnie poznałem świetne techniki malowania ścian wałkiem . Ta wiedza okazała się dla mnie bardzo przydatna, więc warto tutaj zajrzeć
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama