Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własny sklep internetowy
#1
Myślę właśnie nad tym, aby założyć swój własny sklep internetowy, ponieważ coraz więcej osób z takich możliwości korzysta i coraz więcej osób jest bardzo zadowolonych. Na stronie https://pasejo.pl/ można sobie znaleźć możliwość darmowego założenia takiego sklepu, więc myślę, że na pewno bardzo wiele osób skorzysta.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Myślę że jak juz zamierzacie działać w tej branży to powinniście wybierac najlepsze rozwiązania. Ta branza jest bardzo wymagająca więc na pewno nie ma co oszczędzać na sklepie internetowym. Według mnie opcja od https://www.codarius.com powinna także wielu zainteresować. Tworzą oni profesjonalne sklepy internetowe z marketing automation
Odpowiedz
#3
Dobry internet przy takim biznesie to podstawa. Sama bardzo dużo pracuje on-line i niestety szybkość intranetu jest dla mnie bardzo ważna. Najlepiej zobacz sobie tutaj http://rankinginternetu.pl/ranking-internetu-lte będzie ci łatwiej wysłać.
Odpowiedz
#4
Chodzi mi po głowie założenie sklepu, który oferowałby bardzo szczegółowy asortyment. Z jednej strony potencjalna grupa klientów nie jest duża, wydaje mi się jednak, że w takiej niszy łatwiej by się było odnaleźć i rozgościć. Pytanie tylko, czy sprzedaż odznaczeń i oznakowań od umundurowania to rzeczywiście jest nisza. Bo czy kojarzycie, gdzie można dostać np. dystynkcja stopień podporucznik?
Odpowiedz
#5
No i super Smile. Ja właśnie też prowadzę sklep internetowy, ale z odzieżą. Teraz chce rozszerzyć moją ofertę o różne dodatki galanteryjne. Znalazłam właśnie hurtownię Merlitz , która oferuje wysokiej jakości, bardzo modne torebki. Myślę, że spodobają się one moim klientom.
Odpowiedz
#6
A jak pakujecie w takim sklepie paczki dla Waszych klientów? Dbacie tylko o to, aby towar był dobrze zabezpieczony, czy również o to, aby taka paczka ładnie się prezentowała i była Waszą wizytówką? Widziałam ostatnio na stronie https://tasmaznadrukiem.pl, że można tam na przykład zamówić specjalne taśmy z nadrukiem przedstawiającym na przykład logo firmy. Jak sądzicie, warto w coś takiego zainwestować?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jak chcesz założyć nowy sklep internetowy to na twoim miejscu nastawiłabym się na pomoc specjalistów https://marketing.brandactive.pl/nowy-sk...ternetowy/ . Po prostu korzystając z ich usług nie będziesz musiała się martwić o sprawność twojego sklepu, czy bezpieczeństwo. Firma ta doskonale zna się na innowacyjnych narzędziach, które usprawnią funkcjonowanie tego sklepu. W ten sposób zyskasz zadowolenie klientów.
Odpowiedz
#8
Sklep internetowy to bardzo dobry pomysł pod warunkiem, że będzie on odpowiednio zaprojektowany i stworzony z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-pu...i,126.html czytałam bardzo ciekawy artykuł dotyczący personalizacji w sklepie internetowym. Dzięki niej automatycznie zbierane są informacje o użytkownikach, a na ich podstawie przygotowywane i odpowiednio dopasowywane treści, oferty czy rekomendacje. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że klient skorzysta z takiej dedykowanej oferty, a przy tym sklep uzyska jego zaufanie i zbuduje lojalność wobec marki.  Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości