Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie dobre kryminały ostatnio czytaliście?
#1
Jakie dobre kryminały ostatnio czytaliście? Mi spodobała się nowa książka Katarzyny Puzyńskiej - Rodzanice ( https://virtualo.pl/ebook/rodzanice-i236337/ ) Lubię kryminały z motywem działania księzyca w tle. Znacie jakieś podobne? Tylko nie o wilkołakach, proszęWink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A ja właśnie znalazłam coś lepszego jak kryminał. Książkę Pana Nikt Popioły https://www.3dom.pro/Pan-Nikt-Popioly-p169 , która przedstawia obłudę i fałsz, którymi naznaczony jest sposób opisywania rzeczywistości. Książka ta zyskała duży sukces wydawniczy i zainteresowała już wiele czytelników.
Odpowiedz
#3
Mam wrazenie, ze trudno ostatnio o dobry kryminał. Bo niektórzy tworcy za bardzo filozofują. U innych fabuła jest mało skomplikowana tak wiec mozna odczytać zakończenie dużo wcześniej.
Polecam jednak
Strażnicy bezprawia
Otwarte rany
Biała lwica
Chińczyk
Kamienna małpa


Z polskich twórców, dobre ksiązki ma moim zdaniem Remigiusz Mroz. Wiadomo, ze zdarzają sie niewypały ale wiekszość ksiażek bardzo przyjemnie się czyta. No i raczej trudno jest odgadnąć wcześniej zakończenie Wink 
Jesli szukacie dobrego miejsca do kupienia ksiązki polecam promocje w PWN:
https://www.ravelo.pl/ksiazki,k10.html?listby=sale
Odpowiedz
#4
ja zaczęłam simon beckett i polecam Uśmiech
Odpowiedz
#5
Ja jestem zachwycony szpiegowskimi powieściami Daniela Silvy. Polecam! Odkryłem całkiem niedawno, w sumie to zobaczyłem polecajkę na Fejsie i kupiłem z ciekawości jego najnowszą książkę tam polecaną ("Zakon"). No i przepadłem Wink
Odpowiedz
#6
Nie przepadam za kryminałami, ale polecam 2 książki Ellen Marie Wiseman "To, co zostawiła" oraz "Dla jej dobra". Polskich autorów nie czytam, ale słyszałam, że dobre książki - kryminały, ale takie zabawne pisze Olga Rudnicka.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama