Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klub piłkarski dla dzieci?
#1
Cześć, co sądzicie o tym klub piłkarski dla dzieci warszawahttps://atp-warszawa.pl/ ? Znacie kogoś, kto tam się uczy? Jest zadowolony? Chciałabym zapisać dziecko do tej szkółki i szukam opinii.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Polecam akademię Lecha Poznań. Świetnie szkolą młodzież Wink
Odpowiedz
#3
wyglada ok...

___
hurtownia instalacyjna
Odpowiedz
#4
Myślę że jeśli dziecko ma pasję, to warto od najmłodszych lat wysyłać je na treningi Uśmiech
Odpowiedz
#5
A słyszeliście kiedyś o przygotowaniu motorycznym? To są takie specjalne treningi, dzięki którym można poprawić szybkość, skoczność i ogólnie kondycję. Do jakiegoś czasu korzystali z tego głównie zawodowi sportowcy, ale to się zmienia na szczęście dla amatorów albo właśnie dla początkujących młodych sportowców. Wiadome, że dziecko chce być najlepsze Wink ale nie tylko o wyniki chodzi, tak trenując można uniknąć kontuzji. Ja osobiście polecam taki trening w Enel Sport na Łazienkowskiej w Warszawie, Pan Remigiusz świetny facet i trener i dobre podejście do dzieci. Z resztą macie link 
Odpowiedz
#6
Co polecacie?

__
https://cwierkaja.pl/sem/google-ads/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Zainteresowanym tematem mogę polecić portal, z którego sam niejednokrotnie korzystałem i nigdy nie było problemów. Zdecydowanie chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie portal, który stara się ułatwić zakup biletów na najróżniejsze wydarzenia kulturowe i sportowe, w tym np. mistrzostwa europy w piłce nożnej 2024 .
Odpowiedz
#8
Jak najbardziej jestem za. Sam posiadam syna i wysłałem go do klubu piłkarskiego. Bardzo mu się podoba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama