Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sklep dla niemowląt
#1
Cześć, mam problem. Kompletuję wyprawkę dla mojego dziecka. Znacie jakiś sklep dla niemowląt katowice, który ma bardzo bogatą ofertę? Chciałabym zamówić wszystko w jednym miejscu. Z góry dzięki!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Weroniko, my większość akcesoriów dla dziecka kupiliśmy przez Internet. Wybór okazał się ciekawszy niż w stacjonarnych sklepach a ponadto żona pod koniec ciąży nie miała już siły wędrować po centrach handlowych. Świetny asortyment znaleźliśmy m.in. w Kinderkraft. Zamówiliśmy stąd takie krzesełko do karmienia: https://kinderkraft.pl/produkty/krzeselk...or=brazowy a także wielofunkcyjny, wygodny wózek oraz matę piankową. Szczerze polecamy tu zajrzeć, asortyment jest certyfikowany, bezpieczny i naprawdę znakomitej jakości.
Odpowiedz
#3
Jak będziesz szukać odpowiedniego wózka, powinnaś zwrócić uwagę na ofertę marki Riko. Mają dobre jakościowo wózki w rozsądnych cenach. Sama zdecydowałam się na wózek od nich i jest nim Riko Basic Pastel. Muszę przyznać, że jestem zachwycona, bo na wózku sporo zaoszczędziłam (jest właściwie w cenie wózka używanego), a radzi sobie fenomenalnie.
Odpowiedz
#4
Polecam przejrzeć ofertę https://venicci.pl/, gdzie znajdziecie wózek o przepięknych kolorach w wersji 2w1 lub 3w1. Konstrukcja wózka jest bardzo lekka, stelaż cały to samo, spacerówka bez problemu składa się w obu kierunkach, wózek idealnych oraz wygodny.
Odpowiedz
#5
A jakie zazwyczaj kupujecie kosmetyki dla niemowląt? Czy macie jakieś swoje sprawdzone, ulubione marki? Ja sporo dobrego słyszałam o produktach marki Mustela, które są opisane na stronie internetowej https://www.mustela.pl/wszystkie-produkty. Kosmetyki te mają bardzo dobry, delikatny i bezpieczny dla skóry dziecka skład. Czy ktoś z Was miał z nimi wcześniej do czynienia?
Odpowiedz
#6
Ja rzeczy potrzebne dla dziecka kupuję w necie, nawet wózek zamówiłam online od x-landera. Teraz to bardzo wygodna opcja zakupu wózka bo możesz dokładnie go przetestować przed zakupem bez wychodzenia z domu
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Warto zamawiać takie rzeczy w sieci. Tam jest sporo fajnych sklepów. Asortyment większy niż stacjonarnie i często ceny lepsze. Sprawdźcie na przykład sklep Tulisie. Tutaj ich stronka https://tulisie.pl/. Rzeczy do wyprawki, zabawki, kosmetyki - wiele marek w jednym miejscu. Do tego zamawiając u nich wspieramy dzieci potrzebujące, bo sklep 1% z każdych zakupów przekazuje właśnie dzieciakom w potrzebie.
Odpowiedz
#8
Ważne jest, abyś kupowała produkty bezpieczne, wysokiej jakości. Myślę, że jeśli chodzi o wózek, EasyGo Optimo Air zasługuje na uwagę. W dodatku jest niedrogi
Odpowiedz
#9
Skoro już rozmawiamy o wózkach, to pochwalę się moim zakupem, z którego jestem bardzo zadowolona. Mam wózek Harvey3 Premium z Easywalker, lekki (szczególnie w wersji spacerowej), zwrotny i z amortyzowanymi wszystkimi czterema kołami. Widziałam nawet na insta, że Lili Antoniak też go wybrała, czarny ze złotymi elementami.
Odpowiedz
#10
Wiesz co, myślę że warto również rozważyć zakupienie takich produktów jak organizery do wózków na stronie sklepu maylily.pl . Asortymenty mają tam naprawdę bardzo rozbudowany, więc myślę że bez problemu każdy będzie w stanie zrobić sobie tam zakupy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama