Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie jest wasze hobby
#51
Ja lubię czytać i staram się to zaszczepić moim dzieciom dlatego polecam skorzystać z możliwości jakie daje ta internetowa księgarnia https://www.taniaksiazka.pl/biwak-na-dzi...86036.html Mają ogromny wybór książek i atrakcyjne ceny. Tutaj znajdziesz coś w sam raz.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Mam sporo hobby, które uprawiam jednak ostatnio zainteresowałem się strzelaniem sportowym. Powoli już sobie czytam takie strony jak http://20m2.pl/jak-zdobyc-pozwolenie-na-bron/ żeby wiedzieć jak uzyskać pozwolenie. Mamy na forum osoby, które podzielają moja pasję?
Odpowiedz
#53
Ja mam bardzo proste hobby. Jednak co by nie mówić bardzo mnie ono relaksuje i poświęcam mu wiele swojego wolnego czasu.
Odpowiedz
#54
Podróżowanie - to coś, co szczerze uwielbiam. Z niczego innego nie czerpię takiej radości jak właśnie z tego. Stawiam na wycieczki objazdowe z biurem Konsorcjum.pl. Bardzo lubię ich przewodników, ponieważ potrafią zainteresować tematem i przekazać wiedzę. Teraz planuję wyjazd do Izraela za 3050 zł. To korzystna oferta jak za całe dnie zwiedzania, bezpośredni przelot i opiekę przez cały wyjazd.
Odpowiedz
#55
ja najbardziej lubie szkolenia. Byłam na kursie manager gastronomii i mogę teraz mieć fajna prace Uśmiech Jakbyście chcieli poczytać to tutaj jest kurs manager gastronomii -> https://twojegastro.com/szkolenie-manager-gastronomii/ POZDRAWIAM !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Linki użytkownika

              Reklama