Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakie jest wasze hobby
#11
Ja kocham sport! Spędzam jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, teraz mam najnowsze hobby czyli jazda na hulajnodze! Można się poczuć jak dziecko, uwielbiam! Kupiłam sobie świetną hulajnogę:https://www.magero.pl/hulajnoga-jdbug-185-pro-czerwona-jdbug185c-id-16548.html, każdemu polecam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Tak! Sport, też uwielbiam, od roku regularnie ćwiczę i nie mogę już bez tego żyć, stało się to częścią mnie. Najbardziej spodobało mi się bieganie i jazda na rowerze, to drugie może nawet bardziej. Mam jeszcze jedno, może dziwne hobby. Jedni zbierają muszle, inni stare płyty, a ja zbieram flakony po perfumach. Zbieram też różne wody toaletowe i kupuję je tutaj https://www.ezebra.pl/pl/menu/perfumy/pe...-1082.html bo często mogę znaleźć jakieś okazje w niskich cenach. Z innej strony też bardzo lubię rysować, szczególnie szkic mnie interesuje. w wolnym czasie często siadam przy rysowniku i wymyślam nowe projekty. Ostatnio spodobały mi się anioły i bardzo często można je znaleźć na moich szkicach. Swoją drogą rysowanie to bardzo ciekawy pomysł na spędzanie swojego wolnego czasu. Moja siostra też lubi rysować i malować, dlatego często spędzamy razem czas w ten sposób, że obie próbujemy narysować tę samą rzecz, a potem to interpretujemy. Fajna zabawa.
Odpowiedz
#13
Czytam książki, pisze recenzje, współpracując z wydawnictwami (nie tylko książek), fotografuję, jeżdżę na konwenty jako dziennikarz. W zeszłym roku nawet współtworzyłam Copernicon, w tym przez pracę nie starczyło czasu. A wszystko zaczęło się od czytania książek i grania w gierki.

Jesli lubicie sporty, polecam poczytać sobie o tym co to jest packrafting - świetna odmiana raftingu, Dzięki temu mozna dotrzeć w wiele miejsc, które nie są dostępne .
[Obrazek: 720B52ED-638A-4AF9-B45A-4769AC13F15B-600x400.jpeg]
Odpowiedz
#14
W moim przypadku zdecydowanie sztuka. Najpierw tylko oglądałam, ale teraz również sama tworzę. Myślę, że bez kursu z rysowania i malowania https://www.rysunek.edu.pl/ nie udałoby mi się tworzyć udanych prac. Próbowałam uczyć się sama w domu, ale to zdecydowanie nie dla mnie. Lepiej pobierać lekcje pod czyimś okiem, zawsze możemy o coś zapytać, czy się poradzić Uśmiech
Odpowiedz
#15
Ja kocham podróże. Zawsze jeżdżę z biurem Itaka, bo chcę czuć się pewnie i bezpiecznie, a poza tym mają najciekawsze oferty.
Odpowiedz
#16
Niesamowite dzieła można podziwiać także w Dom Aukcyjny Xanadu. Na pewno sztuka relaksuje i warto zacząć się nią interesować. Sporo osób w swoich domach także ceni takie dekoracje. Macie sztukę w domu?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Moje hobby to sporty różnego rodzaju ... najlepiej na świeżym powietrzu.

------------
zakupy
https://www.kodyrabatowe.pro

[Obrazek: kody-rabatowe-pro-logo.svg]
Odpowiedz
#18
spanie Big Grin

___
tani catering dietetyczny siedlce
Odpowiedz
#19
Ja uwielbiam podróże, właśnie wróciłam z cudownej wycieczki z biurem Itaka, mają bardzo atrakcyjne oferty i wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Odpowiedz
#20
Ja kocham podróże, a dzięki ofercie Itaki - Workation, mogę teraz częściej wyjeżdżać, równocześnie nie zaniedbując pracy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama