Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opieka nad starszą osobą
#1
Jakie rozwiązanie jest lepsze? Dom seniora czy opiekunka osób starszych warszawa ? Zastanawiam się, co oczywiście dla starszej osoby będzie najlepsze, ale wydaje mi się, że opiekunka, ponieważ dzięki temu starsza osoba będzie mogła pozostać w swoim domu, a w swoim domu każdy lepiej się czuje.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jak czasem nawet taka opieka nad osobami starszymi nie wchodzi w grę to warto zerknąć na propozycje tutaj . Miejsce to idealne dla osób starszych z różnymi problemami zdrowotnymi. Najważniejsze jest to, aby czuć się w takim miejscu jak u siebie w domu.
Odpowiedz
#3
Dużo osób decyduje się na usadowienie takiej osoby w domu seniora. Jest to o tyle dobre roziwązanie, że taka osoba ciąglę ma opiekę doświadczonych opiekunów. Dodatkowo, może poznac nowe osoby z którymi się zaprzyjaźni. Zobacz sobie moze http://domseniora24.pl . Ten dom wydaje się bardzo przyjazny starszym ludziom.
Odpowiedz
#4
Sądzę, że jeśli ktoś planuje wyjazd zagranicę do pracy to koniecznie powinien nawiązać kontakt z jakąś dobrą agencją. Jeżeli chcecie pracować w charakterze opiekunki osób starszych, to od siebie mogę polecić agencję Promedica24. Bardzo pomocni i potrafią znaleźć dobrą pracę na świetnych warunkach.
Odpowiedz
#5
Opieka nad starszą osobą bywa trudna, moja mama zajmuje się moją babcią i widzę ile ją to kosztuje nerwów i sił. Babcia ma problemy z pamięcią chociaż odkąd bierze geriamoc to i tak jest spora poprawa. Ale i tak trzeba jej pilnowąć, dłuższe wyjście z domu nie wchodzi w grę. To jest opieka 24 h na dobę
Odpowiedz
#6
A słyszeliście o tym, że są takie firmy, które organizują nawet specjalne kursy i szkolenia przygotowujące do takiej pracy? Widziałam je na przykład w ofercie firmy szkoleniowej Kar-Group na ich stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/. Jak sądzicie, czy decydując się na taki kurs będzie się miało większe szanse na zdobycie takiej pracy?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Niestety opieka nad osobami starszymi często nie należy do łatwych i przyjemnych. Sama mam w rodzinie babcię, która opiekuje się moja mama. Za nic nie chce oddać jej do domu opieki, a ja widzę, że ta sytuacja jest dla niej bardzo trudna. Babcia ma zaawansowaną demencję i często zapomina, gdzie jest, z kim mieszka, kim jest moja mama. Za to doskonale pamięta swoje dzieciństwo i lata wczesnej młodości. Drugim aspektem są pieniądze. Niestety dobre domy opieki kosztują i to całkiem sporo, a mało kogo stać na to, żeby dokładać co miesiąc drugą emeryturę. Nawet trzynastka https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/t...emerytura/ nie załatwia sprawy.
Odpowiedz
#8
No i postanowiliśmy wraz z mężem,że podejmiemy współpracę z domem starości. Co o tym sądzicie? Bardzo zalezy mi na dobrej lokalizacji,jak najblizej nas oraz wysokim standradzie i opiece. Proszę o opinie na temat tego domu spokojnej starosci https://milorstowo.pl/oferta/ ? Bardzo proszę o opinie.
Odpowiedz
#9
Ja myślę, że super rozwiązaniem jest hospicjum domowe. Wygląda to tak, że starsza osoba mieszka w swoim domku i ma zapewnioną stałą opiekę medyczną. Tutaj mogę wyróżnić ewdomet, który od lat opiekuje się moją babcią.
Odpowiedz
#10
Moja babcia mieszka ze mną od jakiegoś czasu i jak na swój wiek to jest samodzielna. Z pamięcią to czasem ma kłopoty. Dlatego u nas się sprawdza taka opaska dla seniora sos , którą kupiłam jakiś czas temu. Kiedy jestem w pracy babcia zostaje sama w domu. A taka opaska lokalizuje, wysyła s.o.s, odbiera połączenia, ma też funkcję nasłuchu. Mega przydatne urządzenie, w obsłudze też proste.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama