Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyjazd na wakacje
#51
Wakacje by się przydały ale nie ma na nie czasu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Ja wyjeżdżam co roku z Konsorcjum.pl i bardzo serdecznie polecam. Tym razem wybieram się do Izraela. Znalazłam fenomenalną ofertę za 2790 złotych, a w tym bogaty program, przelot prosto z Krakowa i świetni przewodnicy znający kraj od podszewki.
Odpowiedz
#53
Z tym biurem nie miałem przyjemności lecieć, ale mogę polecić biuro podróży Itaka. Są numer 1 wśród konsumentów, otrzymaliśmy nagrodę Konsumencki Lider Jakości 2022 oraz czynnie działają od 33 lat na rynku. Latałem już z nimi od Europy po Zanzibar. Warto też wspomnieć, że do krajów egzotycznych leci się bezpośrednio z Warszawy lotem Dreamlinerem.
Odpowiedz
#54
Znam to biuro podróży
Odpowiedz
#55
a gdzie kupujecie ubranka dla swoich dzieci na wakacje ? ja ostatnio wpadłam na tą stronę https://ulandka.com/pl/23-dla-chlopca gdzie znalazłam bardzo fajne rzeczy dla swojego dziecka, mogę wam śmiało polecić ze względu na ich cenę, jakoś jak i również wygląd, na pewno je pokochacie tak jak ja
Odpowiedz
#56
Ja stawiam na lidera wśród touroperatorów, czyli Itakę. Zawsze z nimi jeżdżę i co roku jestem zachwycona po powrocie. Ich pozycja na rynku i 33-letnie doświadczenie jest widoczne, wszystko zawsze jest profesjonalnie przygotowane. W lipcu lecę bezpośrednio Dreamlinerem na Dominikanę. To mój pierwszy raz, o czym powinna pamiętać? Macie jakieś rady?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
Jakie macie plany na następne wakacje?

kupimy mieszkanie
Odpowiedz
#58
Warto się z nimi wybrać na wakacje. Korzystamy z mężem z usług biura Konsorcjum.pl od dłuższego czasu i co roku znajdujemy sobie interesującą nas ofertę. Teraz myślimy o Gruzji na 9 dni, w świetnej cenie 2990 złotych!
Odpowiedz
#59
Ja serdecznie polecam biuro podróży Itaka! Polska firma ze stabilną pozycją na rynku działająca od przeszło 33 lat. Oferty Last minute zawsze korzystne cenowo. Wychodzą, naprzeciw oczekiwaniom klienta poprzez liczne udogodnienia np. oferty skierowane tylko dla rodzin (klubu przyjaciół Itaki z bohaterami Energylandii i polskimi animacjami) czy par (ItaKarma z wyjątkową ofertą dla dorosłych zapewniającą stylowe wnętrza, strefy chilloutu i ciągłą zabawę). Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie w tym biurze!
Odpowiedz
#60
Grunt to zorientować się, co faktycznie mogłoby Wam najbardziej odpowiadać w tym zakresie. Ja na stronie https://www.rdc.pl/aktualnosci/sponsorow...3Wg1am0hDF czytałem więcej na temat obozów młodzieżowych i tego, które są najlepsze. Macie może jakieś własne doświadczenia z takimi wyjazdami?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama