Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z kosmetykami
#41
Co myślicie o kosmetykach z bielendy ? Od niedawna stosuję tą serię diamentowe lipidy i przyznam że jestem pod wrzeniem efektów
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#42
jeśli często robicie sobie kreski na górnych powiekach i rozglądacie się za dobrym ale też niedrogim eyelinerem to polecam ten Variete w pisaku z Eveline. Dostępny w pięknym brązowym kolorze <3

[Obrazek: 371147635-993007485356530-3186224773255168186-n.jpg]
Odpowiedz
#43
Dla mnie podstawą jeśli chodzi o pielęgnację twarzy jest dobry żel do mycia twarzy, tonik i krem. Te trzy kosmetyki są zawsze obecne w mojej kosmetyczce, zmieniam tylko rodzaje. Z roku na rok wybór tych produktów w drogeriach się powiększa więc można jeszcze lepiej je dopasować do potrzeb naszej skóry.
Odpowiedz
#44
na pewno warto zerknąć na https://tanexpert24.pl/pl/ Uśmiech mają super kosmetyki i naprawdę piękną opaleniznę tworzą na ciele
Odpowiedz
#45
Sklep z naturalnymi kosmetykami https://ekopolka.pl/ oferuje szeroki wybór produktów. Naturalne składniki, takie jak oleje roślinne, mogą dostarczać skórze i włosom cenne substancje odżywcze, takie jak witaminy, kwasy tłuszczowe i przeciwutleniacze. Warto zwracać uwagę na to, co kupujemy. Czytanie dokładnie składu kosmetyków jest bardzo ważne.
Odpowiedz
#46
Jeśli chodzi o polskie marki to uważam, że Eveline ma bardzo fajną pielęgnację. Ta linia z witaminą C Vitamin C 3x Action i nowa linia Magic Lift to według mnie kosmetyki warte uwagi. Serum z witaminą C, roll on pod oczy + krem-maska ujędrniający działają cuda ze skórą, serio.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#47
jeśli szukacie niedrogiego kremu, który zadziała niczym lifting to szczerze polecam ten 70+ z serii Contour Correction z Eveline Cosmetics. Idealny do stosowania na dzień i na noc, pod makijaż też się sprawdzi. nawilża, odzywia, zwęża pory i mam wrażenie, ze przy regularnym stosowaniu rzeczywiście pooprawia owal twarzy.
Odpowiedz
#48
A słyszałyście o lekach recepturowych na problemy z cerą? W aptekach sieci DOZ istnieje możliwość realizacji takiej recepty. Zapytajcie o nie swojego dermatologa. Dostępność substancji recepturowych jest bardzo szeroka, może pomóc Wam w walce z najróżniejszymi problemami skórnymi.
Odpowiedz
#49
Witam,zastanawiam się nad zakupem profesjonalnych kosmetykow,ktore pozwolą mi na to,by zwalczyc moje problemy z cerą. Mam łuszczyce,ktora jest uciazliwa i boląca. Co sądzicie o tym https://febumed.pl/oferta_/56-Atopowe-za...a-leczenie ? Będę wdzięczna za wasze opinie, komentujcie. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#50
Poszukuję apteki internetowej, która zapewni mi dostęp do wysokiej jakości leków i suplementów. Cenię uczciwe ceny, szybką dostawę oraz możliwość łatwego śledzenia statusu zamówienia. Proszę o polecenia aptek online, które spełnią moje oczekiwania. https://www.rmf24.pl/regiony/slaskie/new...rp_state=1 co sądzicie o tej ofercie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama