Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przebarwienia na twarzy
#31
Jeżeli szukacie dobrego dermatologa to koniecznie udajcie się na konsultacje dermatologiczne wrocław Jak dla mnie nie ma lepszej opcji. Ich personel jest bardzo dobrze wyszkolony oraz posiada spore doświadczenie. Na ich stronie przeczytacie dokładnie czym się specjalizują. Polecam ponieważ warto
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
uzywam neostrata, nie jest tani ale najlepszy
Odpowiedz
#33
Udaj się do specjalistów, oni z pewnością pomogą dobrać Ci odpowiednie zabiegi. Serdecznie rekomenduję Esderm - korzystałam już wielokrotnie z wielu usług, mogę śmiało polecić.
Odpowiedz
#34
(24.02.2023, 00:27)stelmach napisał(a): uzywam neostrata, nie jest tani ale najlepszy

a cos to za nowosc? pierwsze slysze
Odpowiedz
#35
to taki żel https://www.notino.pl/neostrata/enlighte...barwienia/ jest rewelacyjny i mega wydajny
Odpowiedz
#36
Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

piec hutniczy
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
Tak naprawdę żadne kosmetyki nie przyniosą tak dobrych efektów jak zabiegi kosmetyczne. I dlatego mogę Wam tutaj polecić klinikę https://perfectlook.clinic w której mają spory wybór zabiegów.
Odpowiedz
#38
U mnie sprawdza się serum z kwasem glikolowym od Eveline Serum Shot. Odkąd regularnie go stosuję mogę śmiało stwierdzić, że mam dużo mniej przebarwień, wyprysków, a także moja cera wygląda dużo młodziej.
[Obrazek: 334613936-619415702874716-6873386208592866577-n.jpg]
Odpowiedz
#39
na przebarwienia bardzo fajne jest serum z witaminą c z bielendy , teraz stosuję dodatkowo przeciwzmarszczkowe kosmetyki z serii Diamentowe Lipidy
Odpowiedz
#40
Przebarwienia skóry twarzy to problem, który dotyka wiele osób i może być spowodowany przez wiele czynników, takich jak narażenie na słońce, starzenie się skóry, zmiany hormonalne, blizny potrądzikowe, a także stosowanie nieodpowiedniej pielęgnacji. Aby zminimalizować ryzyko powstawania przebarwień i utrzymać skórę w dobrej kondycji, należy stosować odpowiednią pielęgnację skóry. Warto postawić na kosmetyki z dobrym składem takie jak te https://ziaja.com/c/serum-493 , które są dobrane odpowiednio do rodzaju cery.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama