Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Depilacja laserowa w Poznaniu gdzie ?
#1
Znacie może  w Poznaniu dobre studio kosmetyczne gdzie wykonują depilację laserową ? Tylko nie za miliony Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
O, jak widzę oczekiwania jak większość klientów. Nie jesteś osamotniona w poszukiwaniu samodzielnych gabinetów tego typu. Ja też wciąż szukam. W sieci natrafiłam na http://www.studiolaser-depilacja.pl/nasz...oznan.html i wstępnie jestem nimi zainteresowana, ale wiesz, jak spotkam jeszcze inny salon, to go rozważę. Na zabieg mam ochotę pójść pod koniec lutego.
Odpowiedz
#3
Akurat w Poznaniu nie wiem, ale depilacja laserowa w Warszawie na pewno jest korzystna na www.esteti-med.pl z tego co tam widziałam to mają ofertę 4+2 gratis, a więc cena sama w sobie zmienia się na mniejszą. Wiele osób wykonuje te zabiegi i usuwa swoje zbędne owłosienie raz na długi czas, a okres zima, wiosna to najlepsza pora roku. Czasem warto zainwestować w coś takiego skutecznego.
Odpowiedz
#4
Uśmiech
Odpowiedz
#5
Osobiście depilacja laserowa nie jest dla mnie. Ale myślę nad depilacją w postaci depilatora. Nowoczesne sprzęty są praktyczne i szybsze. Widziałam ciekawe u marki Panasonic. Mają tam też teraz konkurs na hasło motywacyjne dla Kobiet. Warto zerknąć i spróbować na http://www.gotowenawyzwania.pl i zdobyć tego typu prezenty. Kilka prostych zadań i gotowe.
Odpowiedz
#6
Też marzę o gładkich nóżkach na lato Uśmiech Interesuje mnie depilacja laserowa kraków - znacie jakieś salony kosmetyczne z Krakowa które mają taką usługę w swojej ofercie? No i tak swoją drogą - czy taka depilacja to bardzo bolesny zabieg?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Depilacja laserowa to świetny pomysł. Oszczędzisz czas a przede wszystkim zyskasz komfort i wygodę w postaci pięknych i gładkich nóg! Jednak masz już dość poszukiwań odpowiedniego gabinetu medycyny estetycznej? Widocznie nie trafiłaś na portal www.klinikiurody.com.pl gdzie oprócz profesjonalnych klinik z całego kraju znajdziesz opis różnych zabiegów!
Odpowiedz
#8
Depilacja laserowa nigdy nie daje tak dobrych efektów jak dobra depilacja woskiem. Kursy zawodowe depilacji woskiem organizuje Beauty Lux w Warszawie. Kursy podzielone są na depilację męską oraz żeńską, w wymiarze godzin 8 lub 16. Zapisy na kurs są bardzo proste, wystarczy dokonać rezerwacji miejsca w dogodnym terminie oraz dokonać opłaty za kurs. Podczas egzaminu zawodowego dostajemy gwarancje zdobycia wiedzy która przyda się w praktyce a każdy z poznanych elementów będzie możliwy do poćwiczenia w praktyce podczas kursu.
Odpowiedz
#9
Nie wiem ale ja nie lubię depilacji woskiem, strasznie mnie to bolało ostatnio i dlatego zdecydowałam się na depilację laserem w salonie urody  http://abdesign.wroc.pl/salon-urody/cate...er-vectus/ , mają tam nowoczesny laser z  czytnikiem SkinTel™, który bada poziom melaniny w skórze i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry wykluczając ryzyko poparzenia.
Odpowiedz
#10
Oj, wosk nigdy nie będzie tak dobry jak depilacja laserowa, tu się mylisz. W zasadzie depilacja laserowa https://dermestetic.pl/zabiegi/depilacja-laserowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą na pozbycie się włosów na nogach czy twarzy. Oczywiście umiejętnie wykonana, dobrym sprzętem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama