Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaż mieszkania
#1
Cześć. Ostatnio zdecydowałam się na dość ważną sprawę - muszę sprzedać mieszkanie. Niestety, jest w tym jeden problem. Nie jest ono wyremontowane, a meble są już trochę stare, dlatego nie wiem, jak dobrze takie mieszkanie zareklamować, żeby faktycznie kogoś zainteresować. Macie jakieś pomysły na to, co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Myślałam o zaangażowaniu w sprawę jakiejś firmy zewnętrznej, która by mi pomogła. Jeśli znacie jakieś firmy, które oferują skup mieszkań szczecin (bo stąd jestem), będę bardzo wdzięczna.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Lepiej wynajmować, jeśli gotówka nie jest potrzebna na już. I tutaj https://scandinavia.com.pl/prawne-sposob...u-najemcy/ macie już na starcie poradę odnośnie ogólnie ceny związanej z wynajmem i tak naprawdę sposobów na poradzenie sobie z niepłacącym najemcą. To ważne, bo prawo zostało zmienione.
Odpowiedz
#3
Tongue 
Otóż właśnie to. Sama doskonale wiem, że sprzedać mieszkanie wcale takie łatwe nie jest tym bardziej jak jest to mieszkanie do remontu. A już nie wspomnę że jak mamy problem z lokatorami. I tutaj pojawia się pytanie czy sprzedaż mieszkania z lokatorem jest w ogóle możliwa? Jak tak to jak w ogóle do tego tematu podejść? Bo wiecie jak już się do tego zabierać to raz o konkretnie.
Odpowiedz
#4
Aby jak najwięcej na tym zyskać, warto jest osobno sprzedać meble. Moje używane meble kuchenne zeszły bardzo szybko na portalu pokato. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie wyposażone, warto zamieścić tutaj ogłoszenie - jest bezpłatne a chętny na kupno szybko się znajdzie.
Odpowiedz
#5
Teraz jest boom na mieszkania - ceny będą szły jeszcze w górę. Może jeśli nie potrzebujesz gotówki - to poczekaj ze sprzedażą, najpierw wynajmij, a potem może sprzedaj? Albo w ogóle - nie sprzedawaj, tylko wynajmuj i miej w ten sposób stały dopływ gotówki?
Odpowiedz
#6
Sprzedajemy mieszkanie i pomyślałam, że oddam meble za darmo, żeby w ich miejsce stawić nowe. Jak myślicie, czy to dobry pomysł?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ze sprzedażą mieszkania to różnie może być. Zwłaszcza jeśli nam zależy na czasie to akurat może nie trafić się klient. Dlatego warto umieszczać ogłoszenia o sprzedaży w dobrych i popularnych miejscach jak na przykład https://www.dobryadres.pl/oferty-nieruchomosci.html  jeśli chodzi o zachodniopomorskie. To najbardziej znany portal w tym województwie, dużo osób na niego zagląda szukając czegoś dla siebie.
Odpowiedz
#8
Chyba najlepiej będzie wystawić jakieś ogłoszenie w internecie, prawda?
Odpowiedz
#9
W przypadku gdyby ktoś z was posiadał długi i to takie nie do spłacenia , a jesteście właścicielami nieruchomości to myślę, że sprzedaż mieszkania za długi to dobry pomysł. Można w tej sprawie zgłosić się do firmy, która zajmuje się skupem mieszkań
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama