Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepisy na drinki z whisky
#1
Do tej pory robiłem głównie drinki z wódką ale mam ochotę na cos z whisky. Czy znacie jakieś dobre przepisy?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Cos ode mnie:
45 tego cuda
30 soku z limonki
15 syropu miodowego (1/1 miód z wodą)
1 białko jaja
Wstrząsnąć bez lodu potem z lodem i do old fashioned glass z dużą kostką. Pomarańczowy bitters jako garnish (ja używam tego marki angostura bo da się kupić w selgrosie

Ewentuanie mozesz zrobić jeszcze Old fashioned: https://mojedrinki.pl/old-fashioned Na stronie jest dobry przepis na tego drinka Uśmiech
Odpowiedz
#3
Na pewno wykorzystam!

___
https://eeef.pl
Odpowiedz
#4
W mojej opinii zdecydowanie podstawą jest znalezienie przede wszystkim dobrego whisky, który skutecznie zaskoczy nutami smakowymi oraz leżakowanego przez odpowiedni okres czasu. Dlatego jeżeli jesteście na etapie poszukiwań wyjątkowych propozycji to jak najbardziej polecam wybrać się stacjonarnie do sklepu Loży Dżentelmenów https://www.lozadzentelmenow.pl/ u których znajdziecie naprawdę świetnie zestawioną ofertę. Jednak co również ważne konkretną i pomocną obsługę, która na tym temacie akurat zna się doskonale i zawsze można zgłębić lepiej temat. Jak szukacie czegoś niepowtarzalnego to zdecydowanie u nich.
Odpowiedz
#5
Przede wszystkim, to trzeba dysponować dobrej jakości alkoholem, aby drinki wyszły naprawdę dobre. Jak jesteście z Bielska Białej bądź okolic, to koniecznie odwiedźcie swiatkonesera.com Jestem pewna, ze nie wyjdziecie stąd z pustymi rękoma.
Odpowiedz
#6
Skoro poszukujecie przepisy na alko drinki oraz koktajle, to możecie chociażby stronkę Drinkomania odwiedzić. Warto, bo znajdziecie tam różnorodne propozycje na drinków, które bez problemu wykonacie. Macie tam podane dokładne proporcje na poszczególne i nawet autentyczne zdjęcie poglądowe, jak powinien wyglądać dany drink.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama