Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna restauracja
#11
Witam Poszukuję jakiegoś konkretnego sklepu z wyposażeniem do restauracji. Mam w planach wystartować z restauracją, nie za dużą na początek. Głównie chodzi mi o dość podstawowe sprzęty takie jak miski czy chochle kuchenne oraz maszyny do mielenia mięsa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
No jak własny lokal gastronomiczny, to musisz przede wszystkim pomyśleć o wyposażeniu. I jeśli o tym mówimy, to MM Gastro - kompleksowe wyposażenie gastronomiczne ma w dobrej cenie, zdecydowanie. Nie namawiam, ale w wolnej chwili możesz spojrzeć na to, co mają. Myślę, że znajdziesz tam dosłownie wszystko, czego Ci potrzeba.
Odpowiedz
#13
Własna restauracja to świetna sprawa, jeżeli masz dp tego dryg to się ne zastanawiaj.
Ja od siebie mogę Ci podpowiedzieć gdzie zamówić wszelki sprzęt
gastronomiczny.
Zerknij sobie tu https://gastroplaneta.pl/
i zamów wszystko w jednym miejscu, to mega wygodne i dzięki temu nie będziesz marnował czasu na poszukiwania.
Odpowiedz
#14
Widzę, że masz tutaj całkiem sporo ciekawych porad. Jednak nikt nie wspomniał o łazience, która też powinna być odpowiednio zaaranżowana. Powinna być estetyczna i dobrze wyposażona. Ostatnio znalazłam ciekawy link do oferty sklepu dotoalet.pl. Tam można kupić świetne suszarki do rąk.
Odpowiedz
#15
Nie zapominajmy, że restauracja to nie tylko stoliki, krzesła, albo dobrze doposażona kuchnia. To także ładna łazienka, w której niczego nie brakuje. Jeśli macie zdanie podobne do mojego, to wpadajcie na stronę firmy FreshTec.eu i zamawiajcie wszystko, co potrzebne: dozowniki mydła, kosze, kieszeniowe suszarki do rąk, a także wiele, wiele innych. Postarajcie się dla Waszych przyszłych klientów.
Odpowiedz
#16
Kiedys chcialam miec wlasna restauracje , jednak teraz wiem ,ze zbyt duzo wyrzeczen by mnie to czekalo, dlatego wole nie miec wlasnej ,a chodze czesto do swojej ulubionej http://www.starakarczma.com.pl/ powiem wam ,ze ja uwielbiam, piers z kurcaka jaka podaja, jest najlepsza na swiecie Uśmiech mam nadzieje,ze i wy znajdziecie swoja restauracje zycia !
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
W sprawie dobrej jakości oleju rzepakowego i słonecznikowego zgłoście się do firmy ERJOX https://www.erjox.pl/ Na bank będziecie zadowoleni z ich oferty - zarówno samego oleju jak i korzystnych cen, do tego firma jest solidna i terminowa. Funkcjonują w obrębie całego kraju, także to kolejna rzecz na plus.
Odpowiedz
#18
gdybyś potrzebowała do swojego lokalu jakiś fajny, dobry i stosunkowo niedrogi sprzęt to moge polecić Sklep gastronomiczny gdzie jest bardzo duzy wybór akcesoriów do kawiarni, cukierni, lodziarni, pizzerii, czy food trucków.
Odpowiedz
#19
Jeśli prowadzicie własną restaurację to na pewno przyda Wam się namiar na świetnie wyposażony sklep https://www.sklep.spart.com.pl/ . Tu znajdziecie ogromny wybór dobrej jakościowo odzieży, artykuły BHP i wiele innych. Możliwość spersonalizowania zamówień, niewygórowane ceny i bardzo sprawna realizacja.
Odpowiedz
#20
Na pewno warto tutaj sobie przemyśleć też kwestię łazienek. Co zrobić, aby były one funkcjonalne i, żeby każdy miał możliwość komfortowego skorzystania z nich. W wielu wypadkach świetnie sprawdzają się chociażby kabiny sanitarne, które zapewniają pełną intymność podczas korzystania z toalety. Warto takie rozwiązanie wziąć pod uwagę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama