Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie liceum w stolicy polecacie?
#1
Jakie liceum w stolicy polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Bardzo dobre jest Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. To liceum z tradycjami. W sumie to jedna z najstarszych szkół średnich w stolicy. Prowadzi je Fundacja Varsovia. Mają klasę ogólnokształcącą i dwujęzyczną.
Odpowiedz
#3
Potwierdza licuem przy Bacha jest naprawdę na poziomie. Warto tutaj sie zapisac, dobre liceum to dobry start na studiach.
Odpowiedz
#4
Sam chodziłem do tego liceum i szczerze polecam, ciężko o lepsze w stolicy. Teraz studiuje, maturę zdałem dobrze i nie było problemów z dostaniem się na studia. Nie powiem, że było lekko w szkole średniej, ale na pewno było warto Wink
Odpowiedz
#5
Liceum, liceum - czy już wiesz, co chcesz robić w przyszłości? Na pewno będziesz chciał kontynuować naukę. Ciekawą ofertę edukacyjną posiada http://www.wseiz.pl/en/studia - myślę, że warto z niej skorzystać.
Odpowiedz
#6
Hejoooo, chodzę do Liceum dla dorosłych imienia Marka Twaina . Przyznam , że przez problemy zdrowotne trochę zarwałam moja edukację, ale teraz wychodzę na prostą. Nie jest łatwo, bo zostałam ze wszystkim zupełnie sama. Jednak udało mi się połączyć pracę z edukacją, znalazłam pracę tymczasową przez https://grupaprogres.pl/praca-tymczasowa/ . jestem bardzo zadowolona, uczę się i jednocześnie pracuję. Aktualnie zdaję maturę i planuję pójść na studia. Praca Tymczasowa , pozwala mi być mobilną , a to sobie dalej cenię.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Kiedy już będziecie w liceum, to warto pomyśleć o przygotowaniu się do matury już od pierwszej klasy, a nie w trzeciej, na ostatnią chwilę. Mogą Wam w tym pomóc podręczniki z Nowej Ery. Jak widać na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjna...-do-matury zostały one właśnie tak skonstruowane, aby zacząć przygotowania maturalne już w pierwszej klasie Wink
Odpowiedz
#8
Prywatne też są teraz popularne i może o takim warto pomyśleć? Wiem, że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha ma dobre opinie. Maturę trzeba dobrze zdać, więc dobre liceum to podstawa. Macie jakieś na oku? Tutaj nauczyciele mają doświadczenie, więc inaczej podchodzą do nauki.
Odpowiedz
#9
W związku z reformą wielu nauczycieli zostało przyjętych z np. gimnazjum do liceum. Zastanawia mnie co z nauczycielami zatrudnionymi na zastepstwo, czy im nalezy się dodatek na start? W młodym wieku by sie każdy grosz przydał. na https://www.portaloswiatowy.pl/dodatki-d...17047.html czytam na ten temat. macie doświadczenie w temacie? Upominać się?
Odpowiedz
#10
Szkół jest dość sporo i wybór liceum to dość poważna decyzja., bo jednak od tego też zależy to, na jakim poziomie zda się maturę. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie jest jednym z lepszych. Wiele osób mi polecało tę placówkę i rzeczywiście szkoła jest na wysokim poziomie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama