Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sucha karma dla psa - wybór
#1
Szukam dobrej jakości karmy o bogatym i naturalnym składzie. Może w takim razie macie dla mnie jakieś skuteczne propozycje, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości. Jeżeli tak, to z góry dzięki za konkrety bo zależy mi aby moja już dorosła psina na starość też czuł się jak najlepiej Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wiesz co my akurat karmy zamawiamy w Empire Petfood dla naszego szczeniaka. Karma w której 80% to świeże miesą wyłącznie jagnięcia i dziczyzna, bez drobiu, pszenicy i dużą dawką witamin oraz suplementów. Dlatego polecam sprawdzić Empire Petfood Antyalergiczna Karma dla Szczeniaków i Juniorów Małych Ras 12kg + 3 SUPLEMENTY https://empireshop.pl/hipoalergiczna-kar...h-ras-12kg no i sporo przysmaków Big Grin
Odpowiedz
#3
Jeżeli potrzebujecie naprawdę dobrej jakości w zakresie wyboru porządnych karm dla psa to tutaj zdecydowanie polecam sprawdzić Empire Petfood to jedna z lepszych marek jeśli chodzi o wysokiej klasy karmy suche dla psów młodych i tych starszych, żeby dbać o nich na co dzień ich stan i dobre trawienie. Karmy o naprawdę niezłym składzie, nasz "Kapsel" się zajada także tutaj nic nie będziemy na pewno zmieniali Uśmiech
Odpowiedz
#4
O proszę dobrze wiedzieć Uśmiech My planujemy wziąć psiaka ze schroniska i dopiero się wszystkiego uczymy jak odpowiednio zajmować się psem, także co do karmy która będzie najlepsza bo wcale te najbardziej znane marki nie wyróżniają się składem.
Odpowiedz
#5
My się teraz na mokrą przerzuciliśmy głównie, od Psiego bufetu - https://psibufet.pl/ to taki ala catering dla psów. Ale naprawdę karma jest pełnowartościowa i ma bardzo dobry skład. no i nie ma konserwantów
Odpowiedz
#6
Jak najbardziej mogę się zgodzić z Waszymi wypowiedziami, jeżeli jesteście na etapie poszukiwań dobrej karmy dla małego, czy dużego psa to jak najbardziej warto tutaj wymienić ofertę przygotowaną przez Empire karmy bez zbóż, ziemniaków, czy drobiu. Wyłącznie świeże mięso i suplementy które pozwolą się rozwijać dla młodego psa, ale i starszego aby był jak najdłużej z nami w pełni sił.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Nooo Psi Bufet ma naprawde super karme. A widzieliscie, ze zorganizowali zrzutke https://zrzutka.pl/kntwn7 dla najbardziej potrzebujacych psów? Ja uwielbiam takie akcje jak mozna pomoc
Odpowiedz
#8
A czy moglibyście polecić jakieś dobre karmy dla psów z nadwagą, które mogłyby pomóc pupilowi w powrocie do odpowiedniej wagi? Ja ostatnio widziałam takie karmy w sklepie internetowym Skład Karmy. Czy ktoś z Was miał może z nim wcześniej do czynienia? I jak wrażenia? Opłaca się tam taką karmę zamówić?
Odpowiedz
#9
Powiem wam, że też przez długi czas szukałam idealnej karmy dla mojego pieska... I chyba ostatecznie znalazłam coś idealnego na stronie https://drpetcare.pl/produkty-dr-petcare/ , czyli karmę COUNTRY&NATURE . Bezzbożowa, pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych- to idealna opcja dla mojego pupila.
Odpowiedz
#10
Bozita ma fajną ofertę. Mój psiak bardzo lubi te karmy. Nie zawierają gmo, konserwantów, antybiotyków, soi ani cukru. Jednym słowem- bardzo porządny skład, z odpowiednimi proporcjami poszczególnych składników potrzebnych do tego aby piesek był zdrowy, silny i energicznyWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama