Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie w stolicy zorganizować wesele?
#1
Gdzie w stolicy zorganizować wesele?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A koniecznie chcesz w stolicy? Tam na salach za osobę płaci się jak za złoto. Moim zdaniem dużo lepiej pod Warszawą zorganizować przyjęcie. Kanie nie są daleko, a jest tam Dom Weselny Astoria. Byłam tam jeszcze w starym roku na weselu u kuzynki i fajna impreza była Wink Jedzenie smaczne, a salę przepiękną mają. serio Uśmiech
Odpowiedz
#3
Tylko organizacja wesela w Warszawie wiąże się m.in. ze sporymi kosztami. No dojazd i parkowanie też może być problematyczne, dlatego myślę, że zdecydowanie lepiej będzie poszukać czegoś w niedalekim sąsiedztwie. Całkiem przyzwoitym miejscem będzie na pewno Sala Bankietowa "Smaki Życia" w Wieliszewie http://smakizycia.net/ . Mają w pełni klimatyzowaną, przestronną salę umożliwiającą organizację komfortowej imprezy nawet dla 250 osób. Miejsce też jest wyjątkowe, bo ukryte wśród zieleni niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego.
Odpowiedz
#4
w okolicach warszawy jest fajna sala weselna Tango. byłam tam na weselu mojego brata i powiem wam ze baaaajka Uśmiech sala bardzo ładna, gustownie wykonczona, dekoracje i ustawienie stolow wszystko do dogadania, bardzo fajny kontakt z obsluga, widac ze zalezy im na tym zeby zorganizowac impreze jak najlepiej
Odpowiedz
#5
Czemu akurat w stolicy.. Gdzie sie nie przewine na forum wszedzie tylko ta Warszawa i Warszawa Big Grin A jest przeciez tyle innych pieknych miejsc, małych miejscowości czy lokali na obrzezach miast. Moj brat np brął ślub w Kurowie pod Szczecinem i wesele mieli w Dworku Kurowskim. Piekne i malownicze miejsce, ogródek z fontannami, jedzenie rewelacyjne i super obsługa. Do tego ceny w porownaniu z tymi salami z Wawy czy typowo Szczecina jak niebo i ziemia. Nie ma co przeplacac jak mozna miec idealne wesele w sali z mniejszego miasta tak jak oni (zamiast Szczecina, Kurów pod Szczecinem)
Odpowiedz
#6
Wesele w Warszawie wiąże się na pewno z większymi wydatkami, dlatego ja raczej bym szukała jakieś sali już w okolicach. Albo po prostu nam gdzie dojazd będzie najwygodniejszy dla gości. Moi znajomi ostatnio zorganizowali wesele w sali u jakuba http://www.salaujakuba.pl/ w kosów Lacki. Wszystko świetnie się udało, od muzyki po zabawy i posiłki. Dla mnie osobiście to super sprawa była z tym stołem wiejskim, ale z tego co zauważyłam to nie tylko ja tam się ciągle kręciłam
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A nie lepiej podejść do tematu szerzej?
Odpowiedz
#8
No jeśli ktos mieszka w Warszawie to wiadomo że szuka właśnie w tym mieście miejsca na wesele. My akurat w Gdańsku mamy i w zasadzie prawie wszystko już załatwione oprócz szkoły tańca, bo długo się zastanawiałam którą wybrać i zdecydowalismy się na Sosalsa https://sosalsa.pl/ bo chcemy by nasz pierwszy taniec był wyjątkowy.
Odpowiedz
#9
Ja z kolei szukam jakiegoś lokalu, gdzie zorganizują przyjęcie komunijne. Maj za pasem, a my trochę się spóźniliśmy z szacunkami, jeśli chodzi o gości i okazuje się, że musimy przyjęcie przenieść z domu do lokalu. Czy ktoś zna tę restaurację: http://www.rozdroze.pl/ ? Bo tu nam odpowiada menu (110zł/os), wystrój i lokalizacja. Może macie jakieś opinie, którymi chcecie się podzielić?
Odpowiedz
#10
Bez względu na to, gdzie w końcu zdecydujecie się zorganizować Wasze wesele, to na pewno przydadzą się Wam jakieś ładnie, nietuzinkowe i oryginalne dekoracje sali weselnej. Spory ich wybór mają w sklepie internetowym Happenings.pl, więc myślę, że warto byłoby się tam rozejrzeć Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama