Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telewizja kablowa
#1
Cześć, chciałabym zapytać czy sprawdza wam się kablówka Parzniew, ponieważ szukam czegoś nowego, a słyszałam same dobre opinie o tej firmie. W ofercie mają też światłowód Parzniew, jak wam się sprawdza, polecacie?
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tych nie znam. Sprawdź jak mają zrobione połączenie telewizji i interentu. Jak wszystko idzie jednym kablem to mogą być zakłócenia. U nas jest Elpos i mamy internet i kablówkę osobno poprowadzoną. Internet jest światłowodem.
Odpowiedz
#3
Dla mnie telewizja to zbędna rozrywka
Odpowiedz
#4
Jeżeli chodzi o telewizję kablową to oczywiście sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Bo jednak dzięki temu nasze dzieci będą miały więcej kanałów z bajkami i nie tylko. Ale zanim podejmiemy taką decyzję to wolimy mieć pewność, że dobrze wybraliśmy. A że znalazłam ten link pod którym udało mi się wiele na temat dostawcy internetu i telewizji dowiedzieć się.
Odpowiedz
#5
Mi telewizja jest zupełnie niepotrzebna
Odpowiedz
#6
Z całą pewnością oferty warto byłoby sobie porównać. Zobaczcie dla przykładu, jakie propozycje ma firma https://www.koba.pl/telewizja/ . U nich możecie mieć masę wspaniałych kanałów za rozsądną cenę, także warto dokładnie zapoznać się z ich ofertą. Znajdziecie tam same popularne kanały, jak i te lepsze, najbardziej cenione.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Można sobie sprawdzić ofertę telewizji w tej firmie https://fiberlink.pl/ - do wyboru jest wiele pakietów tematycznych i można sobie wybrać, które chcemy. Ponadto w ofercie dostępny jest szybki internet światłowodowy w naprawdę dobrej cenie
Odpowiedz
#8
Dla mnie telewizja to przeżytek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości