Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telewizja kablowa
#1
Cześć, chciałabym zapytać czy sprawdza wam się kablówka Parzniew, ponieważ szukam czegoś nowego, a słyszałam same dobre opinie o tej firmie. W ofercie mają też światłowód Parzniew, jak wam się sprawdza, polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tych nie znam. Sprawdź jak mają zrobione połączenie telewizji i interentu. Jak wszystko idzie jednym kablem to mogą być zakłócenia. U nas jest Elpos i mamy internet i kablówkę osobno poprowadzoną. Internet jest światłowodem.
Odpowiedz
#3
Dla mnie telewizja to zbędna rozrywka
Odpowiedz
#4
Jeżeli chodzi o telewizję kablową to oczywiście sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Bo jednak dzięki temu nasze dzieci będą miały więcej kanałów z bajkami i nie tylko. Ale zanim podejmiemy taką decyzję to wolimy mieć pewność, że dobrze wybraliśmy. A że znalazłam ten link pod którym udało mi się wiele na temat dostawcy internetu i telewizji dowiedzieć się.
Odpowiedz
#5
Mi telewizja jest zupełnie niepotrzebna
Odpowiedz
#6
Z całą pewnością oferty warto byłoby sobie porównać. Zobaczcie dla przykładu, jakie propozycje ma firma https://www.koba.pl/telewizja/ . U nich możecie mieć masę wspaniałych kanałów za rozsądną cenę, także warto dokładnie zapoznać się z ich ofertą. Znajdziecie tam same popularne kanały, jak i te lepsze, najbardziej cenione.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Można sobie sprawdzić ofertę telewizji w tej firmie https://fiberlink.pl/ - do wyboru jest wiele pakietów tematycznych i można sobie wybrać, które chcemy. Ponadto w ofercie dostępny jest szybki internet światłowodowy w naprawdę dobrej cenie
Odpowiedz
#8
Dla mnie telewizja to przeżytek
Odpowiedz
#9
ja od roku mieszkam w Białymstoku i pamiętam, ze na początku dośc długo szukałam dobrej oferty na kablówkę. W końcu, z polecenia znajomej z pracy trafiłam do doradcy z firmy Elpos. Przedstawił mi najlepszą ofertę więc podpisałam umowę i na telewizję i na internet ( akurat w mojej lokalizacji mają światłowód). Porządna i uczciwa firma, zero awarii, profesjonalna obsługa klienta.
Odpowiedz
#10
Ja mam najszybszy internet w polsce i razem z nim telewizję w pakiecie bo tak się najlepiej teraz opłaca kupować. Przy okazji wszystkie opłaty mam u jednego dostawcy a światłowód jak wiadomo jest teraz najlepszym rozwiązaniem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama