Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tonery do drukarki
#1
Szukam sklepu, w którym znajdę dobrej jakości tonery oryginalne do drukarek Lexmark. Jaki możecie mi polecić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja mam toner HP MFP m28w więc jest to całkiem inna firma i to nawet nie oryginalny, a zamiennik. Stwierdziłem, że skoro jakość druku i żywotność dwóch tonerów jest taka sama to lepiej brać ten tańszy i zawsze parę groszy zaoszczędzić Wink
Odpowiedz
#3
Nie widzę, aby ktoś z was wspominał również o firmie https://www.drukuj24.pl/wklad-atramentow...nalny.html . A szkoda... Bo oni naprawdę świadczą usługi na wysokim poziomie. U nich możecie kupić dobrej jakości tusze, wydajne i w najlepszych cenach.
Odpowiedz
#4
A ja nie widzę, aby ktokolwiek z Was poruszył kwestię wyrzucania zużytych tonerów czy ich utylizację! Nie wiem czy wiecie, ale nie można wyrzucać pustych opakowań od tonerów do śmietnika. A co więc z nimi robić w takim razie? Przeczytajcie ten artykuł: https://drukarkia3.pl/druk-kontra-ekolog...y-i-tusze/ to znajdziecie odpowiedź i to nie jedną. W skrócie - jest kilka opcji darmowych i prostych w realizacji, więc mam nadzieję, że nie będziecie wyrzucać tonerów do śmieci - tylko w odpowiedni sposób je zutylizujecie.
Odpowiedz
#5
Activejet ma dobre produkty, sama regularnie kupuję ich tonery do swojej drukarki, jakość wydruku jest bardzo wysoka
Odpowiedz
#6
AGMA http://www.phuagma.pl/tonery odpowiadali za dostarczenie wysokiej jakości tonerów do drukarek. Jak na mój gust była to solidna inwestycja, gdyż wspomniane tonery charakteryzuje mocno nietuzinkowa, solidna jakość. A właśnie tego było mi trzeba w tamtym momencie. Są wydajne i nie są narażone na wysychanie tak jak klasyczny atrament.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Oferta Renwex https://www.renwex.pl/jak-kupowac-tonery...oclaw.html jest pod tym względem bardzo szeroka, dlatego polecam przyjrzeć się temu, czym faktycznie dysponują. A robi to ogromne wrażenie, już na pierwszy rzut oka. Konieczna inwestycja pod nasze biuro , gdzie z urządzeń tego typu korzystamy dzień w dzień!
Odpowiedz
#8
Widzę, że gruba nienawiść do drukarek
Odpowiedz
#9
Tutaj https://tonatuszu.pl/ bez problemy kupicie oryginalne tonery do drukarek jak i ich zamienniki. Ceny mają bardzo w porządku. Kluczowa sprawa to wybrać model drukarki, który jest ekonomiczny w druku. Lepiej czasem wydać więcej za sprzęt a mieć tani druk niż odwrotnie, bo później to masakra, jak jakaś firma ma ceny tonerów z kosmosu.
Odpowiedz
#10
Tonery do drukarek są niezbędnymi elementami w procesie drukowania, zarówno w domu, jak i w biurze. To proszek lub płyn zawierający pigmenty, który jest używany do tworzenia obrazów na papierze za pomocą procesu elektrofotografii, znanej również jako technologia druku laserowego. Tonery są dostępne w różnych rodzajach i mogą być stosowane w różnych rodzajach drukarek, takich jak drukarki laserowe, drukarki atramentowe czy kopiarki. Oto kilka kluczowych aspektów związanych z tonerami do drukarek:

1. Rodzaje tonerów:
- Toner w proszku: Jest to najbardziej popularny rodzaj tonera stosowany w drukarkach laserowych. Proszek tonera jest magazynowany w kasetach lub kartridżach, a następnie aplikowany na powierzchnię bębna drukarki za pomocą procesu elektrostatycznego.
- Toner płynny: Ten rodzaj tonera jest stosowany w drukarkach atramentowych. Jest to płynny tusz zawierający barwniki lub pigmenty, który jest rozpylany na papier w trakcie drukowania.

2. Jakość wydruku: Jakość wydruku często zależy od jakości tonera. Tonery oryginalne dostarczane przez producentów drukarek są zazwyczaj najwyższej jakości i gwarantują najlepsze rezultaty. Jednak istnieją również tonery zamienniki, które są tańsze, ale jakość ich wydruku może być nieco niższa.

3. Wydajność: Tonery mają określoną pojemność, wyrażaną w ilości stron, które można wydrukować przed wymianą tonera. Wydajność tonera może znacząco różnić się w zależności od marki i modelu drukarki.

4. Koszty: Cena tonera, zarówno oryginalnego, jak i zamiennika, może wpływać na koszty drukowania. Tonery oryginalne są zazwyczaj droższe, ale gwarantują jakość i niezawodność. Tonery zamienniki są tańsze, ale warto sprawdzić ich jakość i kompatybilność z drukarką.

5. Ekologia: W przypadku tonerów proszkowych ważne jest odpowiednie ich utylizowanie, ponieważ zawierają one materiały chemiczne. Niektórzy producenci oferują programy recyklingu tonerów, co może pomóc w redukcji wpływu na środowisko.

Tonery do drukarek odgrywają kluczową rolę w procesie drukowania i wydruki są ważne zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie. Wybór odpowiedniego tonera zależy od rodzaju drukarki, potrzeb wydruku oraz budżetu. Warto dokładnie przeanalizować różne opcje i wybrać toner, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

---
Zobacz https://www.mistrzowiecoachingu.pl/zakup...-drukarki/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama