Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe drzwi
#1
Do drzwi trzeba mieć odpowiednie zamki i akcesoria. Najlepiej za takimi rzeczami popatrzeć tutaj https://rawos.pl/ bo widziałam że tam jest wiele takich rzeczy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Hej, zabrałam się za wymianę wszystkich drzwi w domu. Gdzie znajdę solidne i w dobrej cenie szklane drzwi przesuwne kraków?
Odpowiedz
#3
U nas są drzwi Erkado w dobrej cenie kupione w Profix-Budownictwo w Sulejówku https://www.profix-budownictwo.pl/drzwi/...wewnetrzne Jestem z nich w 100 % zadowolony, dobrze się sprawdzają, są porządnie wykonane i fajnie wyglądają, także jak coś to mogę wam tę firmę doradzić.
Odpowiedz
#4
A skoro już mowa o drzwiach, to czy macie może jakieś pomysły jak uszczelnić drzwi wejściowe ? Bardzo mi na tym zależy, bo zauważyłam, że na korytarzu ciągle jest zimno i wydaje mi się, że to jest właśnie kwestia nieszczelności drzwi... jak Wy poradziliście sobie z takim problemem?
Odpowiedz
#5
Ciekawa sprawa. Jak dla mnie, powinniście przede wszystkim dobrze zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Ja mogę Wam na pewno polecić, byście drzwi szklane wrocław To może realnie okazać się dla Was najlepszym wyborem, dlatego też koniecznie powinniście zwrócić na to uwagę już teraz.
Odpowiedz
#6
Natomiast tutaj w sklepie Simteq możecie się też rozglądnąć, ponieważ dostaniecie tam uszczelki do drzwi zewnętrznych i inne artykuły, które się przy montażu drzwi oraz okien. Także warto się tam rozglądnąć. Tym bardziej, że ceny mają atrakcyjne i spory też wybór.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A po co od razu kupować nowe jak można znaleźć na portalach ogłoszeniowych używane drzwi zewnętrzne w dobrym stanie a czasem nawet nieużywane. Ja tak kupiłem większą część stolarki i zazwyczaj używane oznaczało nie odebrane przez zamawiającego więc z dużą zniżką cenową. Przejrzyj oferty i sam się przekonaj co można dostać.
Odpowiedz
#8
Jeśli zamierzasz wymieniać drzwi to bardzo polecam drzwi do mieszkań kraków. Porządne drzwi i profesjonalny montaż.
Odpowiedz
#9
Oczywiście nowe drzwi są niezwykłą sprawą jednak aby również i nasze wnętrze pozostawało czyste to radzę rozłożyć wysokiej jakości wycieraczki systemowe przed drzwiami. Sam u siebie posiadam fajne wycieraczki systemowe z firmy https://www.alumatex.pl/ i jestem wręcz przekonany, że był to bardzo dobry wybór.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama