Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki rower wybrać do codziennej jazdy
#1
Jaki rower wybrać sobie do jazdy na co dzień wiosną i latem? Szukam ciekawych propozycji na miasto, za miasto, czy leśne ścieżki. Pomożecie, bo nie do końca się na tym znam Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W takim razie jeżeli sklep rowerowy warty polecenia to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę ExpertBike https://www.expertbike.pl/ jak dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o sklep rowerowy z szerokim wyborem propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Ja szukałam dla siebie wygodnego roweru miejskiego LE GRAND ELILLE 2.0 2020 Uśmiech
Odpowiedz
#3
Jak najbardziej mogę się zgodzić, jeżeli chodzi o wybór stylowych, dobrze wykonanych i nowoczesnych propozycji rowerów to na pewno warto zajrzeć tutaj do oferty ExpertBike jeden z lepszych sklepów rowerowych w którym naprawdę jest w czym wybierać m.in jeżeli chodzi o marki Kross, Le Grand, Romet, Merida i wiele innych. Warto przejrzeć, myślę że pozytywnie Was zaskoczą Wink
Odpowiedz
#4
Interesujący temat i fajnie się rozwija. Zobaczymy w takim razie co ostatecznie z tego wyjdzie Uśmiech
Odpowiedz
#5
Dokładnie, jak szukacie ciekawych propozycji rowerów dla siebie to jak najbardziej warto zajrzeć do oferty expertbike i przejrzeć możliwości rowerów na https://www.expertbike.pl/ Dlatego warto zajrzeć i sprawdzić dostępne możliwości dla kobiet, mężczyzn i naszych maluchów. Na wiosnę warto zadbać o więcej ruchu Uśmiech
Odpowiedz
#6
Jeśli chodzi o rower to trzeba go dopasować do swoich potrzeb i predyspozycji, a najważniejsze do portfela :-). A tak na serio znalazłem ciekawą stronę z jednośladami www.greenbike.pl. Są na niej rowery każdego rodzaju nowe i używane. Mają też sklepy stacjonarne w całej Polsce. Na miejscu dobrze Ci doradzą, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Rower musi być dopasowany do potrzeb danej osoby ale i tego, gdzie chce się jeździć. Tutaj https://www.rowerzysta.pl/rowery-szosowe można znaleźć rowery szosowe, które okazują się doskonałe na dłuższe trasy. Będzie można uzyskać większy komfort na takim rowerze.
Odpowiedz
#8
Zależy jakie trasy robisz. Mnie podobają się rowery Haibike. Mają wspomaganie, dzięki czemu nawet po pracy nie trzeba rezygnować z powrotu do domu na rowerze, długie dystanse i ostrzejsze podjazdy również przestają być problematyczne. Moim zdaniem warto pomyśleć o takiej opcji.
Odpowiedz
#9
W sumie to zależy już od was, jaki rower wam odpowiadałby? Jakim najlepiej poruszałoby się wam.... Może warto byłoby zwyczajnie odwiedzić sobie sklep rowerzysta.pl link i tam sprawdzić co jest dostępne. W końcu macie tam najlepsze modele rowerów.
Odpowiedz
#10
Może rower trekkingowy, to taki najzwyklejszy rower turystyczny, który nadaje się na dłuższe i krótsze trasy, ja sobie taki kupiłam ze 2 lata temu i jestem zadowolona z tego jak mi się na nim jeździ. Skorzystałam  oferty sklepu internetowego producenta Northtec, tutaj: https://nrowery.pl/16-trekking. Ja mam rower z obniżoną ramą, sprawuje mi się świetnie. Jest porządnie wykonany, ale po tym producencie niczego innego się nie spodziewałam, polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama